יום שני, 08.08.2022 שעה 22:19

נבחרי העונה: הצביעו לשחקנית ההגנה אצל הנשים

פרויקט מיוחד של ONE וארגון השחקנים: בוחרים את אנשי העונה בכדורגל וגם אתם משתתפים. הפעם - נקב, אכטל, בין או כהן - מי השחקנית שהייתה מעל כולן?

|
שחקנית ההגנה של השנה (ניסים ימין - גרפיקה)
שחקנית ההגנה של השנה (ניסים ימין - גרפיקה)

פרויקט נבחרי העונה של ONE יחד עם ארגון שחקני ושחקניות הכדורגל, הטוטו, חברת הביטוח מגדל והרשת החברתית טיקטוק ממשיך. גם העונה אנחנו נבחר את מצטייני העונה של ליגת העל בכדורגל, הליגה הלאומית, ליגה א’ וליגת העל לנשים.

הגולשים יהוו 40% מהבחירה, שחקניות הכדורגל בליגת העל לפי הקטגוריה יהוו 50% נוספים מהבחירה ו-10% נוספים של ועדה מיוחדת המשותפת לארגון שחקני ושחקניות הכדורגל יחד עם ONE. והפעם: שחקנית ההגנה של העונה בליגת הנשים.

שחר נקב (מ.ס קריית גת)

מגנה שמאלית, שחקנית נבחרת ישראל, שחקנית סופר אינטליגנטית, מהירה, טכנית, אחראית להרבה מההצלחה של קריית גת השנה, מגנה שיודעת לעלות ולתקוף ואחראית, להרבה מהשערים של קריית גת כולל למעלה מעשרה בישולים.

שחר נקב (מ.ס קרית גת)שחר נקב (מ.ס קרית גת)

נועם אכטל (מ.כ רמה”ש)

בלמית, חזרה לקדנציה שנייה בקבוצה, הייתה השחקנית הכי יציבה ברמת השרון השנה. עונה שנפתחה עם ציפיות גדולות לאליפות ומסתיימת עם מאבק עד המחזור האחרון נגד ירידת ליגה (אם יישארו זה הרבה בזכותה). קוראת משחק ברמה מאוד גבוהה, טכנית, יודעת לשחרר לחץ בכדורים ארוכים מדויקים, הפכה השנה לעוגן של נבחרת ישראל בהגנה.

נועם אכטל (מ.כ רמה"ש)נועם אכטל (מ.כ רמה"ש)

מיכל בין (אס”א תל אביב)

בלמית, שחקנית חכמה מאוד, דריבל מעולה שמפצח הגנות מאחורה, מנהיגה, ביחד עם אכטל הן הבלמיות הטובות בליגה במידה רבה בלמו התרסקות של הקבוצות שלהן ממבוכה וירידה לליגה השנייה (עדיין לא סופית).

מיכל בין (אס"א תל אביב)מיכל בין (אס"א תל אביב)

יהלי כהן (בנות עמק חפר)

בלמית, הפכה לקפטנית הקבוצה השנה, "שחקנית נשמה", מנהיגה שקטה, לקחה את המושכות בהגנה של עמק חפר וחלק משמעותי מההצלחה שלהן השנה, קוראת משחק מצוין.

יהלי כהן (בנות עמק חפר)יהלי כהן (בנות עמק חפר)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו