יום שני, 08.08.2022 שעה 22:46

נבחרי העונה: הצביעו לתגלית העונה בליגת הנשים

פרויקט מיוחד של ONE וארגון השחקנים: בוחרים את אנשי העונה בכדורגל וגם אתם משתתפים. הפעם - אלמסרי, שלום, אדרי או סרבינקו - מי הייתה מעל כולם?

|
תגלית העונה בליגת הנשים (ניסים ימין - גרפיקה)
תגלית העונה בליגת הנשים (ניסים ימין - גרפיקה)

פרויקט נבחרי העונה של ONE יחד עם ארגון שחקני ושחקניות הכדורגל, הטוטו, חברת הביטוח מגדל והרשת החברתית טיקטוק ממשיך. גם העונה אנחנו נבחר את מצטייני העונה של ליגת העל בכדורגל, הליגה הלאומית, ליגה א’ וליגת העל לנשים.

הגולשים יהוו 40% מהבחירה, שחקניות הכדורגל בליגת העל לפי הקטגוריה יהוו 50% נוספים מהבחירה ו-10% נוספים של ועדה מיוחדת המשותפת לארגון שחקני ושחקניות הכדורגל יחד עם ONE. והפעם: תגלית העונה בליגת הנשים.

מריה אלמסרי (מכבי כישרונות חדרה)

חלוצה, יוצאת האקדמיה, הבקיעה 10 שערים, מובילה את חדרה לעונה הטובה שלה מזה שנים (כרגע מקום שלישי והייתה במרוץ האליפות לאורך מרבית העונה), חלוצה זריזה, חכמה, יודעת לעשות תנועה בלי כדור בצורה מדהימה ומאוד טכנית. ביחד עם טליה זומר ונועה סלימהוגיץ’, זאת תהיה השלישייה שתככב באירופה בשנים הקרובות. היא החלוצה הטבעית הכי טובה שגדלה בישראל מזה הרבה שנים.

מריה אלמסרי (כישרונות חדרה)מריה אלמסרי (כישרונות חדרה)

הילי שלום (מ.ס קריית גת)

מגנה ימנית, כבשה שישה שערים, קפטנית נבחרת היו-19 של ישראל, מנהיגה, מהירה, טובה באחד על אחד, פוטנציאל גדול שלקחה את ההזדמנות בהרכב של הקבוצה הבכירה בישראל.

הילי שלום (קרית גת)הילי שלום (קרית גת)

קרן אור אדרי (מ.ס קריית גת)

קשרית אמצע/בלמית, כבשה חמישה שערי ליגה ושער אחד בגביע. שחקנית חכמה, יודעת לחלץ כדורים, מאוד ממושמעת טקטית וגם לשחק בכמה תפקידים ברמה גבוהה, עשתה את קפיצת המדרגה השנה והפכה לגורם משמעותי בהרכב של קריית גת אלופת המדינה.

קרן אור (קרית גת)קרן אור (קרית גת)

יווה סרבינקו (מכבי בנות עמק חפר)

קשרית קו/חלוצה. כבשה שער ליגה אחד, יוצאת האקדמיה, שחקנית מהירה, טכנית, עם בעיטה מצוינת מהמקום. עמק חפר השנה איבדה הרבה מהכוכבות שלה לאירופה, רבים היו בטוחים שהקבוצה תילחם על הירידה וכנגד כל הציפיות הן במקום השני עם סיכוי תיאורתי לאליפות, יווה הצליחה להיכנס לנעליים של השחקניות שעזבו ולהוביל את עמק חפר לעונה הטובה ביותר שלהן מאז הקמתה.

יווה סרבינקו (מכבי בנות עמק חפר)יווה סרבינקו (מכבי בנות עמק חפר)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו