יום שני, 08.08.2022 שעה 23:39

אלמור תעזוב את הטוטו, ברדוגו המנכ"ל החדש

אחרי 11 שנים מי שהובילה את הארגון תעזוב לטובת הצעה מחברת הייטק. סמנכ"ל הרגולציה להסדר ההימורים הוא זה שיתפוס את מקומה: "נצליח באתגרים הרבים"

|
יעל אלמור - ליאון עם צור וברדוגו (באדיבות הטוטו)
יעל אלמור - ליאון עם צור וברדוגו (באדיבות הטוטו)

יעל אלמור - ליאון (47) הודיעה לאחרונה על רצונה לסיים את תפקידה כמנכ"ל הטוטו בפועל בסוף החודש הקרוב. אלמור נימקה את החלטתה בעקבות הצעה אטרקטיבית שקיבלה מחברה הייטק בינלאומית המספקת שירותים פיננסים חדשניים.

אלמור הגיעה לטוטו לפני 11 שנים בהן שימשה כסמנכ"לית אגף האון ליין והובילה את ההשקה הראשונה של אפליקציית ווינר אשר מרכזת כיום כבר כ-22% מהכנסות המועצה, ושל אפליקציית ואתר רייסר אשר זכו להצלחה רבה. ב-3 השנים האחרונות מכהנת אלמור כמנכ"ל בפועל של הטוטו.

במהלך כהונתה נאלצה אלמור לנהל את הטוטו תחת משבר הקורונה שהוביל בשלב מסוים לעצירת הליגות ומפעלי הספורט בארץ ובעולם. אף על פיכן, הגיע הטוטו בראשותה של אלמור לתוצאות כספיות יוצאות דופן, ובשנה האחרונה אף רשם הכנסות שיא מאז ומעולם בסך 3.365 מיליארד ₪ והעביר למדינה רווחי שיא בסך 731 מיליון ₪.

אלמור נחשבת לדמות מקצועית מוערכת מאוד בעולמות ה-אי קומרס המבוססים ביג דאטה, תוך שימוש במודלים אנליטיים חדשניים בשווקים מתפתחים תוך התמודדות עם מגבלות רגולטוריות קפדניות .

את מקומה של אלמור יתפוס בתפקיד סמנכ"ל רגולציה ופיתוח עסקי של המועצה להסדר ההימורים בפועל מאיר ברדוגו (46) שהגיע לטוטו לפני כ-7 שנים. בשנותיו בטוטו שימש מנהל אגף הרייסר, אשר רשם הכנסות בסך 507 מיליון ₪ בשנת פעילותו האחרונה. ב-3 השנים האחרונות משמש ברדוגו כמ"מ סמנכ"ל רגולציה ופיתוח עסקי, ובהן היה שותף מלא בניהול המועצה ובהובלת תהליכים עסקיים ואסטרטגיים של המועצה.

יו"ר המועצה שבתאי צור: "אני מלא הערכה ליעל, ומודה לה על השנים בהן הובילה את המועצה להישגים מקצועיים וכספיים מדהימים. אני משוכנע כי נכון לה עתיד מזהיר והצלחה רבה גם בהמשך דרכה. אני מאחל הצלחה רבה גם למאיר ברדוגו עם כניסתו לתפקיד". 

יעל אלמור: "אני מודה ליו"ר, דירקטוריון, הנהלת ועובדי המועצה על הליווי, התמיכה והעבודה המשותפת לאורך השנים בהן הגענו יחד לשיאים חסרי תקדים". מאיר ברדוגו: "אני מודה לדירקטוריון והעומד בראשו על האמון בבחירה בי. יש בטוטו מנהלים מקצועיים ועובדים מסורים, ויחד נצלח את האתגרים הרבים שלפנינו".

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו