יום רביעי, 10.08.2022 שעה 13:59

לחץ מופעל שפרץ ישחק עם הצעירה, בניון יכריע

בכירים בכדורגל הישראלי לוחצים על מאמן הנבחרת הבוגרת שיעמיד את שוער מכבי לרשות חזן. רצון בבוגרת שהוא יפתח מול גרמניה. המנהל המקצועי החדש יקבע

|
מחלוקת. דניאל פרץ (חגי מיכאלי)
מחלוקת. דניאל פרץ (חגי מיכאלי)

גורמים בכירים בכדורגל הישראלי מפעילים לחץ גדול מאוד על מאמן הנבחרת, מרקו בלבול, כדי שלא יזמן את דניאל פרץ לסגל נבחרת ישראל לטובת משחקי האימון מול גרמניה ורומניה.

כפי שפרסמנו אתמול, שוער מכבי ת"א לא נכלל בסגל הנבחרת הצעירה למשחקים מול פולין וגרמניה במוקדמות יורו 2023. לנבחרת של אלון חזן יש משחקים מכריעים וגורמים בכירים חושבים שפרץ חייב להיות בסגל של הצעירה.

בלבול מצידו הסביר להם בשיחות כי מבחינתו פרץ הוא שוער העתיד של הכדורגל הישראלי והוא צריך להיות בשער הנבחרת הבוגרת כבר במשחקים מול גרמניה ורומניה כדי להכין אותו לפני משחקי ליגת האומות שמתחילים בחודש יוני.

מה יהיה? בלבול וחזן (שחר גרוס)מה יהיה? בלבול וחזן (שחר גרוס)

מאחורי הקלעים, וזה כבר ברור למעורבים, מתחוללת דרמה גדולה סביב פרץ. במסיבת העיתונאים של הנבחרת הצעירה, חזן אף אמר בנושא: “אני רוצה את פרץ. בשעות הקרובות נקבל החלטה שתהיה טובה לכולם”.

מי שצפוי להכרייע בנושא הוא יוסי בניון, שהיום תאושר כניסתו לתפקיד המנהל המקצועי של הנבחרת הבוגרת. אחד הנושאים הראשונים על שולחנו יהיה סוגיית דניאל פרץ והוא צפוי לקבל הכרעה בהקדם, יחד עם מאמן הנבחרת מרקו בלבול.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו