יום רביעי, 10.08.2022 שעה 13:53

"מינוי בניון מצוין, למרות שאני עשיתי הכול יחד"

רוטנשטיינר מתייחס למינוי החדש ("יש לו פוטנציאל גדול"), עוקץ את ההתאחדות ("אם יש כסף אפשר לפצל תפקידים") ומשוכנע: "יש הזדמנות לעלות לפלייאוף"

|
רוטנשטיינר ובניון (אורן בן חקון ורדאד ג'בארה)
רוטנשטיינר ובניון (אורן בן חקון ורדאד ג'בארה)

בהתאחדות לכדורגל הודיעו בשבוע החולף על המנהל המקצועי החדש של הנבחרת הבוגרת: יוסי בניון. מי שמכיר היטב את שחקן העבר זהו וילי רוטנשטיינר, שעד לאחרונה היה המנהל המקצועי של הנבחרות בטרם מונה לתפקיד המאמן הלאומי. בניון הצטיין בקורס הפרו שהעביר רוטנשטיינר, קורס שזכה למחמאות גדולות באיכות שלו.

רוטנשטיינר אמר בשיחה עם ONE לגבי המינוי של בניון כמנהל המקצועי של נבחרת ישראל: “זו החלטה מצוינת, יוסי היה מצטיין קורס הפרו, הראה יכולות נהדרות, יש לו פוטנציאל גדול להצליח".

עוד הוסיף רוטנשטיינר עם עקיצה לעבר ההתאחדות לכדורגל: “אני עשיתי את כל תפקיד המנהל המקצועי מהנבחרות הצעירות וגם הבוגרת יחד, אבל כנראה שאם יש לך את הכסף והמקורות לכך, אז אתה יכול לפצל את התפקידים. זו החלטה טובה למנות אותו".

וילי רוטנשטיינר (רדאד ג'בארה)וילי רוטנשטיינר (רדאד ג'בארה)

יש לך טיפים בשבילו כדי להצליח בתפקיד?
”כל מי שעבר אצלי את קורס הפרו, יכול להתקשר אליי מתי שרוצה. אני מורה לכל החיים ולא רק לקורס. אני תומך ועוזר מתי שרוצים, לכן אם יוסי ירצה לשמוע את דעתי הוא מוזמן ליצור קשר".

בעינך, בניון צריך למנות מאמן ישראלי או זר לנבחרת?
”הוא צריך לקבוע את הפילוסופיה ואיך שהוא רוצה שהנבחרת תיראה, איך היא תשחק, ואז למצוא את המאמן הבא. אני בטוח שהוא ידע לקחת את ההחלטה הנכונה".

בנוסף, המאמן הלאומי לשעבר לא מסתיר את תחושותיו: “הייתי רוצה להמשיך לאמן את הנבחרת כי אני בטוח שלישראל יש הזדמנות גדולה לעלות לפלייאוף של ליגת האומות. בית עם אלבניה ואיסלנד, כנראה רוסיה בחוץ עם כל מה שקורה כעת, הנבחרת יכולה לעשות את הצעד הבא. אני בטוח שהיא תוכל להשתתף בטורניר גדול. אנחנו רואים את הנבחרת הצעירה ומה שקורה בה, נעשתה בכל הנבחרות עבודה נהדרת, והנבחרת קרובה לצעד הבא שלה מבחינת ההתקדמות".

משיח בא? צפו בגולים של חמד!
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו