יום שישי, 27.05.2022 שעה 14:58

ולריה לרמן ומלדה בוקאיו אלופי ישראל ב-15 ק"מ

לרמן (58:28) ובוקאיו (47:13) ניצחו במקצים לנשים ולגברים וזכו באליפות במרוץ שהתקיים באשקלון. רה"ע גלאם: "שמים את העיר על מפת התרבות והספורט"

|
מרוץ אשקלון (אלדד עובדיה)
מרוץ אשקלון (אלדד עובדיה)

למעלה מ-1,000 משתתפים נטלו חלק במרוץ אשקלון שנערך הבוקר (שישי) וכלל מקצי 5 ק”מ ו-10 ק”מ ואליפות ישראל ב-15 ק”מ. לצד הרצות והרצים שהגיעו מכל רחבי הארץ השתתפו במרוץ גם נציגי בתי הספר מקיף ה’, מקיף ו’ ומקיף ב' ומעל 50 ילדים ונערים עם צרכים מיוחדים בשיתוף עמותת המש”ב. 

למקום הראשון באליפות ישראל בקטגוריית נשים הגיעה לרמן ולריה עם תוצאה של 58:28. למקומות השני והשלישי הגיעו בן אדיבה כרמית וקליין הדס. נציין כי סגנית אלופת ישראל, בן אדיבה, היא מאמנת קבוצת האתלטיקה במרכז האתלטיקה של עיריית אשקלון. למקום הראשון באליפות ישראל בקטגוריית גברים הגיע מלדה בוקאיו עם תוצאה של 47:13. אחריו, במקומות השני והשלישי הגיעו דגסאו אזז ושרעבי עידן. המרוץ נערך בהובלת המחלקה לספורט בעיריית אשקלון ובשיתוף איגוד האתלטיקה הישראלי. 

מרוץ אשקלון (אלדד עובדיה)מרוץ אשקלון (אלדד עובדיה)

ראש העיר, תומר גלאם, שהזניק את המשתתפים, אמר: “היה לי הכבוד להזניק הבוקר את הרצות והרצים הטובים ביותר שהגיעו מכל רחבי הארץ להשתתף במרוץ אשקלון ואליפות ישראל ב-15 ק”מ שנערכו לאורך רצועת החוף שלנו. מסורת ארוכת שנים שהפכה לחוויה ספורטיבית, מהנה ומעצימה בעיר אשקלון. נמשיך לקיים בעיר אירועי ספורט בקנה מידה ארצי שישימו את אשקלון על מפת תרבות הספורט הלאומית. ברכות למנצחות ולמנצחים”.

מרוץ אשקלון (אלדד עובדיה)מרוץ אשקלון (אלדד עובדיה)
מרוץ אשקלון (אלדד עובדיה)מרוץ אשקלון (אלדד עובדיה)
צפו במסע"ת של קלינגר לאחר הריב עם לוזון
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב