יום רביעי, 06.07.2022 שעה 21:00

"בכל קבוצה יש לפחות שני שחקנים שעדיין בארון"

מגן יונייטד בעבר, פטריס אברה: "הם מפחדים. שחקנים אמרו לי שאם יש הומוסקסואל בקבוצה, עליו לעזוב כי זה נוגד את הדת שלהם". וגם: דעתו על אמבפה

|
פטריס אברה (רויטרס)
פטריס אברה (רויטרס)

פטריס אברה ידוע כדמות שנויה במחלוקת עוד מהתקופה שלו כשחקן. מאז פרישתו, הצרפתי ששיחק במנצ’סטר יונייטד אצל אלכס פרגוסון, לא היסס לרגע לחשוף סיפורים מהעבר ולהתבטא בלי עצם בלשון כנגד אלו ששיחק לצידם. הפעם, הצרפתי התייחס להומוסקסואליות בעולם הכדורגל כחלק מראיון לקידום הביוגרפיה שלו.

“בכדורגל, אם אתה אומר שאתה הומוסקסואל, זה נגמר”, אמר אברה. “כשהייתי באנגליה הביאו מישהו לדבר עם השחקנים על הנושא. כמה מחבריי לקבוצה אמרו באותה השיחה ‘זה נגד הדת שלי, אם יש הומוסקסואל בחדר ההלבשה, הוא צריך לעזוב את המועדון’. שיחקתי עם שחקנים שהיו הומוסקסואלים ופחדו לדבר. בכל קבוצה יש לפחות שני שחקנים שהם עדיין בארון ומפחדים לצאת”.

בנושא אחר, אברה נשאל גם על בן ארצו, קיליאן אמבפה, שאמור בחודשים הקרובים לקבל החלטה דרמטית על עתידו: “הוא בחור נבון, אבל הייתי רוצה לראות אותו יוצא קצת מהמשבצת שלו. הוא ‘נקי’ מדי וזה אומר שהוא מסתיר משהו. הוא מדבר כמו פוליטיקאי. אני מקווה שעל המגרש הוא מבין שהוא הכוכב של הקבוצה ולא אף שחקן אחד”.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו