יום שני, 17.01.2022 שעה 21:56

לצאת מהשגרה: הפנינג כדורגל מבורך ביבנה

קבוצות הנערים של העיר ושל נס ציונה (13-15) נפגשו למשחק כדורגל שונה מהרגיל: "המטרה הייתה לקיים חברויות שהן מעבר לכדורגל ולא תוצאת הסיום"

0 תגובות |
יבנה ונס ציונה משחקים יחדיו (באדיבות המדיה של מכבי יבנה)
יבנה ונס ציונה משחקים יחדיו (באדיבות המדיה של מכבי יבנה)

אתמול (רביעי) נערך משחק אימון בין בתי הספר לכדורגל של מכבי יבנה וסקציה נס ציונה, לגילאי 15-13. המשחק התקיים במגרש קריית הספורט החדש ביבנה, ברחוב האלון. ״הפנינג של כדורגל נערך היום ביבנה. אנחנו שמחים לארח כאן את נס ציונה. היה מפגש הוגן וספורטיבי, ואני מקווה שנוכל לקדם עוד מפגשים עם קבוצות נוספות״, אמר מאמן יבנה, דודו זריהן, שקיבל את פניהם של קבילו, אסי קרוש יחד עם שחקניו.

בין הצעירים ששותפו, שיחקו אלו לצד אלו קבוצות גיל שונות, מגדולים ועד קטנים. למרות שנס ציונה ניצחה בסיום 5:8, מטרת המפגש הייתה החיבור בין הילדים והמפגש החברתי, יותר מהתוצאה עצמה. ״השחקנים נהנו מהמשחק וזה מה שחשוב לנו. המטרה שלנו היא לקדם את הילדים ברמה המקצועית והחינוכית ואנחנו המאמנים שמחים על ההזדמנות שנפלה בחלקנו להדריך ילדים באמצעות כדורגל״, אמר קרוש

יבנה נגד סקציה נס ציונה (באדיבות המדיה של מכבי יבנה)יבנה נגד סקציה נס ציונה (באדיבות המדיה של מכבי יבנה)

אבי מזרחי, מאמן נוסף מבית הספר של נס ציונה, סיפר: ״יש ביבנה צוות נהדר ומתקן שאין בכל מקום. תודה רבה למכבי יבנה על האירוח. אני מקווה שנוכל לעשות את המפגשים האלה לעיתים יותר קרובות”. 

“המטרה, בסופו של יום, הייתה להפגיש את היבנאים עם קבוצות שלא בהכרח מהעיר ולקיים חברויות שהן מעבר לכדורגל”, הסביר אלי כהן, מנהל ביה״ס לכדורגל ביבנה. ״השנה כמות הילדים בבית הספר לכדורגל הכפילה את עצמה ואנחנו עושים כל שביכולתנו על מנת לספק לילדים את התנאים הכי טובים. משחק האימון הוא בונוס לילדים על כך שהם משקיעים באימונים ומתנהגים למופת. תודה רבה לאבי מזרחי ונס ציונה על שיתוף הפעולה, ולדניאל קליין מנהל קריית הספורט”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30