יום שישי, 01.07.2022 שעה 20:31

מתיחות בנוער של מכבי ת"א מול אנר אושמנדי

הקשר סירב להיכנס מול אשקלון ושוכנע ע"י מנהל המחלקה. ברקע, קיימת אכזבה מצד השחקן שביקש לעזוב והצעות עליו לא זכו למענה. במועדון רוצים שימשיך

|
אנר אושמנדי (נעם מורנו)
אנר אושמנדי (נעם מורנו)

מתיחות בקבוצת הנוער של מכבי תל אביב מול אחד השחקנים המוכשרים במחלקה, הקשר אנר אושמנדי. ביום שבת האחרון, בניצחון 0:4 על הפועל אשקלון שהגיע מיד לאחר פיטוריו של אורי דוד, הקשר לא פתח והתבקש על ידי המאמן הזמני, דדי בן דיין, להתחמם במהלך המחצית השנייה לקראת כניסתו אל המגרש. 

אושמנדי סירב לפניות של בן דיין, שלא האמין למה שקורה, והפציר בו להיכנס בטענה שהוא עושה לעצמו נזק. מי שנדרש להתערב בסוגיה היה מנהל מחלקת הנוער, קלאודיו בראגה, שניגש לדבר עם השחקן והסביר לו בשיחה קצרה ביניהם שהוא חייב לעלות לשחק ולשים את האכזבה שיש בו בצד. אושמנדי אכן עלה להתחמם לבסוף וגם נכנס לדקות האחרונות. 

אנר אושמנדי (רדאד ג'בארה)אנר אושמנדי (רדאד ג'בארה)

נוכחים במשחק טוענים כי מרגע כניסתו, היה נראה כי הוא משחק ללא חשק. יש לציין שהמשחק כבר היה גמור והצהובים היו בדרך לניצחון חלק על אשקלון. אולם, ברקע של כל הסיפור הזה, מתברר כי ישנה מתיחות של כחודשיים בין הצדדים. אושמנדי ביקש לעזוב את הקבוצה אחרי שהרגיש לא מוערך ואף היו לא מעט קבוצות שהתעניינו בו והיו מוכנות לשלם מאות אלפי שקלים כדי להעבירו, אולם במכבי ת"א כמו שנהוג כשהם לא רוצים לשחרר שחקן, לא נקבו במחיר. 

בין הצדדים נערכה שיחה בהשתתפות בראגה, אושמנדי בא כדי לבקש שחרור אך הצהובים הבהירו לו כי הם בונים עליו, מעריכים אותו ומתכוונים להציע לו חוזה חדש במקום זה שעומד להסתיים בתום העונה. השיחה הייתה ברוח טוב, אולם הזמן עבר והתחושות של אושמנדי לגבי חוסר ההערכה כלפיו לא השתנו. השחקן רוצה לעזוב את מכבי ת"א ולנסות את דרכו במקום אחר, ובסופו של דבר יצטרכו הצדדים להגיע לכדי הבנות שכן ברור שלא ניתן להשאיר שחקן בניגוד לרצונו וכאשר כך הוא מרגיש. 

אנר אושמנדי (נעם מורנו)אנר אושמנדי (נעם מורנו)

סוכנו של השחקן, אסף ואקנין, הגיב: “אנר שחקן של מכבי ת"א לפי חוזה עד תום העונה. בסוף שנה נשב ונעשה חושבים מה הכי טוב לשחקן. בהצלחה לצדדים”. 

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו