יום שני, 23.05.2022 שעה 21:31

פולסן: חששנו שאנחנו עדים למוות של אריקסן

כוכב נבחרת דנמרק, שהיה בין אלו שהסתירו את הקשר באותו רגע מצמרר ביורו, משחזר: "כולם לחשו 'בבקשה תתעורר'. היה לו מזל שזה לא קרה כשהוא בבית"

|
השימוש בדגלי פינלנד כדי שלא יצלמו את אריקסן (רויטרס)
השימוש בדגלי פינלנד כדי שלא יצלמו את אריקסן (רויטרס)

חצי שנה חלפה מאז הרגע המצמרר ביורו בו כריסטיאן אריקסן צנח על כר הדשא כשחווה אירוע לב במהלך משחק מול פינלנד. הדני הדאיג את עולם הספורט כשסיפק תמונות מפחידות שלו חסר הכרה וכשמסביבו חבריו לנבחרת הדנית מקיפים אותו על מנת שלא יצולם ברגע קשה זה. 

לאחרונה הודיעה אינטר כי חוזהו של אריקסן הותר, זאת בעקבות קוצב הלב שהותקן בגופו וחוקי הליגה האיטלקית שלא מאפשרים לכדורגלן לשחק כך. מי שנזכר באותו רגע דרמטי ביורו הוא חברו של אריקסן לנבחרת, יוסוף פולסן, שהתראיין בגרמניה ושחזר את אותם רגעים מלחיצים.

“כשעמדנו מסביבו באותו הרגע, חששנו כולנו שאולי אנחנו עדים למוות של אריקסן”, סיפר פולסן שמשחק בלייפציג. “אני זוכר איך כל אחד מאיתנו לחש ‘בבקשה תתעורר’. תודה לאל שהוא יצא מזה, היה לו מזל גדול שזה היה במהלך משחק. אם זה היה קורה כשהוא בסלון ביתו, הוא לא היה איתנו עכשיו. כריסטיאן מרגיש טוב ויש לו עוד חלומות. איטליה היא המדינה היחידה שבה אי אפשר לשחק עם מכשיר הדפיברילטור, אבל תוצאותיו חיוביות והדברים בכיוון טוב”.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב