יום חמישי, 07.07.2022 שעה 16:36

חברת INX חתמה על הסכם עם מועדון אנגלי

חברת המסחר הישראלית בנכסים דיגיטליים תנפיק נייר ערך עבור חברת ALK CAPITAL, בעלי קבוצת הכדורגל ברנלי מהפרמיירליג. "נאפשר כלי השקעה חדשני"

|
שחקני ברנלי בטירוף (רויטרס)
שחקני ברנלי בטירוף (רויטרס)

חברת INX הישראלית, המפעילה פלטפורמה לנכסים דיגיטליים, הודיעה על חתימה על הסכם כוונות עם חברת ALK CAPITAL, בעלי קבוצת ברנלי מהליגה האנגלית, זאת על מנת לעשות הנפקה ורישום למסחר של נייר ערך דיגיטלי המקושר להצלחה כלכלית של המועדון.

נייר ערך דיגיטלי זה יהיה רשום ומאושר ע"י הרשות לניירות ערך האמריקאית (SEC), ולמעשה יציע דרך חדשנית לקהילות ואוהדי ספורט להיחשף ולהשתתף בהצלחה הכלכלית של מועדון הכדורגל על המגרש ומחוצה לו. נייר הערך הדיגיטלי יהיה זמין לרכישה ולמסחר 24/7 על גבי פלטפורמת המסחר של INX למשקיעים פרטיים ומוסדיים.

שי דתיקה, מייסד ומנכ"ל חברת המסחר בנכסים דיגיטליים INX, התייחס לשיתוף הפעולה: "אנו שמחים לעבוד עם ALK Capital וברנלי, על מנת לאפשר כלי השקעה חדשני לאוהדים ותומכים של מועדון הכדורגל המפורסם הזה. אנו מצפים לעבוד עם צוות הקבוצה כדי להביא שקיפות, נזילות והזדמנות השקעה ייחודית לקהילה הגלובלית שלהם".

שי דתיקה, מנכל ומייסד חברת המסחר בנכסים דיגיטליים INX (פרטי)שי דתיקה, מנכל ומייסד חברת המסחר בנכסים דיגיטליים INX (פרטי)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו