יום שבת, 22.01.2022 שעה 04:29

גורבנקו: באה ליהנות, מה עוד אפשר לבקש

השחיינית הפנומנלית שמרה על צניעות אחרי שהשלימה דאבל באליפות העולם בבריכות קצרות עם הזהב ב-100 מטר מעורב. שר הספורט טרופר: "הישג חסר תקדים"

1 תגובות |
אנסטסיה גורבנקו (סימונה קסטרווילארי, באדיבות איגוד השחייה)
אנסטסיה גורבנקו (סימונה קסטרווילארי, באדיבות איגוד השחייה)

אנסטסיה גורבנקו לא מפסיקה לשבור את השיאים של עצמה והערב (ראשון) היא המשיכה לשכתב את ההיסטוריה של השחייה הישראלית, כשהשלימה זכייה שנייה במדליית זהב באליפות העולם בבירכות קצרות באבו דאבי, הפעם במקצה ל-100 מטרים מעורב.

מיד לאחר שיצאה מהבריכה באבו דאבי, אמר אלופת העולם הטרייה: “היה משחה די טוב. התרכזתי בדברים הקטנים שאני צריכה לעשות ולקראת הסוף רציתי לסיים יותר מהר. הייתה לי שנה עמוסה. שחיתי את המשחה הזה אולי 20 פעם בחודשים האחרונים, בכל פעם הייתי נורא קרובה לשיא, אבל היום שמחתי לשבור את השיא האישי שלי. היה לי נורא חשוב לעשות זאת היום. מרגש להתחרות בשביל המדינה שלי ותודה לכל מי שעודד אותי מהבית. אני באה ליהנות ולעשות הכי טוב שאני יכולה, מה עוד אפשר לבקש?”.

אנסטסיה גורבנקו (סימונה קסטרווילארי, באדיבות איגוד השחייה)אנסטסיה גורבנקו (סימונה קסטרווילארי, באדיבות איגוד השחייה)

מאמן נבחרת ישראל, אהוד סגל, אמר: “אנסטסיה עם מדליית זהב שנייה ואנחנו שמחים שהיא הצליחה לבוא לידי ביטוי ולנצח בזירה העולמית, משהו שלא קל לעשות. אומנם קצת פספסנו לאחר מכן ב-100 חזה, אבל נצטרך עוד ללמוד איך לעשות שני משחים והצגת גמרים ביום אחד ולהשתפר בזה כדי שנמשיך את ההצלחות. בסך הכל זוהי תחרות מאוד מוצלחת בנבחרת. אנחנו מודים לכולם על העזרה והתמיכה, גם מרחוק”.

שר התרבות והספורט, חילי טרופר, מיהר לברך את אלופת העולם: "אנסטסיה גורבנקו עושה זאת שוב ומוכיחה את היותה ספורטאית ענקית! מדליית זהב נוספת באבו דאבי והישג חסר תקדים. ברכות על הזכייה הנוספת שהיא תוצאה של עבודה קשה ובסופה ניצחון אדיר. גאים בך אנסטסיה". 

אנסטסיה גורבנקו ואהוד סגל לאחר המשחים
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30