יום שבת, 22.01.2022 שעה 04:12

פביאן ואחדות אלופי ישראל ב-3 ק"מ במים פתוחים

האליפות, שמתקיימת כחלק מתחרות הסבב העולמי, סיפקה משחה גברים צמוד, בסיומו אחדות הקדים בשנייה אחת את גורליק. פביאן לא התקשתה. ביום א': 10 ק"מ

0 תגובות |
זיו כהן, יונתן אחדות ומאור גורלניק (פטריסיה בן עזרא, באדיבות איגוד השחייה)
זיו כהן, יונתן אחדות ומאור גורלניק (פטריסיה בן עזרא, באדיבות איגוד השחייה)

אליפות ישראל במים פתוחים נפתחה הבוקר (שישי) באילת, עם המשחה ל-3 ק"מ, בו הוכתרו אווה פביאן ויונתן אחדות כאלופי ישראל. האליפות מתקיימת כחלק מתחרות הסבב העולמי ובחסות רשת המלונות Vert, כששיאה של התחרות יגיע ביום ראשון עם המשחה הבינלאומי ל-10 ק"מ.

אצל הנשים המשחה היה בשליטה מוחלטת של פביאן. אלופת העולם לשעבר ברחה ליתר הדבוקה כבר בסיבוב הראשון ולא איבדה את ההובלה עד לסיום, בו קבעה 34:39.3 דקות. הקרב על שאר הפודיום כבר היה צמוד הרבה יותר, בסיומו עומר שורץ בת ה-15 זכתה בכסף, לאחר שהקדימה ממש בנגיעה את בת גילה אופק אדיר. 

אופק אדיר, אווה פביאן ועומר שורץ (פטריסיה בן עזרא, באדיבות איגוד השחייה)אופק אדיר, אווה פביאן ועומר שורץ (פטריסיה בן עזרא, באדיבות איגוד השחייה)

משחה הגברים היה צמוד ומותח מתחילתו ועד סופו. חמישה שחיינים נפרדו מהדבוקה למשחה משלהם, שהוכרע ממש על קו הסיום - יונתן אחדות קבע 32:43.4 דקות וניצח בשנייה את מאור גורלניק. זיו כהן, שהוביל לאחר ההקפה הראשונה, סיים שלישי בסופו של דבר עם 32:47 דקות.

באליפות הקדטיות (גיל 15-14) זכתה עומר שורץ, שהקדימה את אופק אדיר ותמר דלמונטה, באליפות הנערות (17-16) זכתה עדן גולדנברג, שהגיעה לפני טל אשכנזי וגיא שלגל. אצל הקדטים ניצח עדן פלורס פרטין, לפני דניאל רבינוביץ' ותמיר רומם ואילו אצל הנערים מאור גורלניק לקח את הזהב, יובל קרלמן את הכסף ויהב דמלין את הארד. בגילאי המאסטרס זכו בזהב זוהר גלילי (59-55), יניב לוינסקי (49-45), עודד גרוס (44-40), אוגניה שילדרמן (59-55), איילת נגלי (54-50), אולגה רוזנטל (39-35) וחן עיני (29-25).

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30