יום שני, 24.01.2022 שעה 15:14

ורמוט ועיני שותפים בחברה שבדרך לבורסה

לאיריס אשתו של גילי, שמשמש כעוזר מאמן בנבחרות הצעירות, יש כ-3.8% ב"עושרד" של יו"ר ההתאחדות לשעבר, חברה ששווה 147 מיליון ש"ח ובדרכה להנפקה

12 תגובות |
עופר עיני (איציק בלניצקי)
עופר עיני (איציק בלניצקי)

איריס ורמוט, אשתו של גילי ורמוט, כוכב הכדורגל לשעבר ומאמן כיום בנבחרות הצעירות של ישראל, שותפה בחברה של עופר עיני, יו"ר ההתאחדות לכדורגל לשעבר, שבדרך לבורסה בת"א. אגב, היו"ר הנוכחי של ההתאחדות, אורן חסון, שימש כמנכ"ל החברה עד חודש אפריל האחרון.

מסתבר כי ורמוט שימשה כמתווכת בקשר בין “עושרד” לבין השלד הבורסאי “וונטייז” שלתוכו “עושרד” אמורה להיות מוכנסת. לוורמוט יש כ-3.8%  בחברה שהוערכה לפני ההנפקה בכ-147 מיליון שקל.

איריס וגילי ורמוט (פרטי)איריס וגילי ורמוט (פרטי)

אורן חסון, יו"ר ההתאחדות לכדורגל, היה מנכ"ל “עושרד”, חברה שעוסקת בשיווק גז, עד תחילת חודש אפריל, אז נפרדו דרכיהם של עיני וחסון. גורמים סביב “עושרד” אומרים שלחסון אין שום הכרות וקשר לאשתו של ורמוט, וכי הוא לא שייך לקשר הזה.

אגב, גילי ורמוט הוא שכן של עיני. ורמוט מונה לאחרונה כמאמן בנבחרת הנערים של ישראל. כזכור, לא מכבר פרסמנו ב-ONE תמונה שלו ורמוט, עיני וחסון, כאשר נטען שזו הייתה פגישה אקראית ולא דנו בה על הנבחרת. אגב, בחברה גם שותף עם 1.74% יורם באומן, מי שהיה בעבר יו"ר מנהלת ליגת העל בכדורגל.

גילי ורמוט יושב עם אורן חסון ועופר עיני (מערכת ONE)גילי ורמוט יושב עם אורן חסון ועופר עיני (מערכת ONE)

מהדוח הכספי של החברה עולה כי היא סיימה את 2019 עם הפסד כספי של כ-3.3 מיליון שקלים, את 2020 היא סיימה עם הפסד של 3.781 מיליון שקלים ואת המחצית הראשונה של 2021 היא סיימה עם הפסד כספי של 990 אלף שקל.

הוצאות ההנהלה ב-2019 היו 4.2 מיליון שקלים, אף שלחברה היו הכנסות של כ-2,000 שקלים בלבד.  בשנת 2020  ההוצאות הסתכמו בכ-4.993 מיליון שקל  עם הכנסות של כ-3.2 מיליון שקל. במחצית הראשונה של 2021  החברה דיווחה על הוצאות של 1.1 מיליון שקל מול הכנסה של כ-971 אלף שקל. החברה אגב בתכניות שלה צופה הכנסות של מאות מיליוני שקלים.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30