יום שבת, 22.01.2022 שעה 20:23

שמיט תקף ג'ודאית ונעצר: "חשבתי שאמות"

המאמן שהיה אמור להצטרף לנבחרת הנשים נעצר אחרי שתקף את זוגתו, אותה הוא גם אימן. הג'ודאית חשפה את תוצאות התקיפה. איגוד הג'ודו: "הושעו המגעים"

6 תגובות |
מרגו פינו אחרי התקיפה (רויטרס, צילום מסך)
מרגו פינו אחרי התקיפה (רויטרס, צילום מסך)

רגע לפני ההמראה מצרפת לישראל לקראת הצטרפותו לצוות האימון של נבחרת הנשים בג’ודו, המאמן אלן שמיט נעצר בדרך לשדה התעופה בחשד כי תקף לכאורה ג’ודאית איתה הוא עבד בנבחרת צרפת. בשל כך, באיגוד הג’ודו הודיעו הערב (רביעי): “הוחלט להשעות את המגעים מולו”.

שמיט נעצר בשבת בלילה בחשד לתקיפה אלימה, בעקבות תלונה שהגישה הג’ודאית מרגו פינו הצרפתייה, אלופת אירופה לשעבר, איתה היה בקשר אישי, ולכן הוא נעצר רגע לפני המראתו לישראל. בית המשפט בדק את התלונה בהליך מהיר ושחרר אותו ממעצר, אך כרגע הגעתו לנבחרת הנשים של שני הרשקו מוטלת בספק. באיגוד הג’ודו הודיעו כי החליטו להשעות את המגעים עם המאמן, לאחר שהג’ודאית חשפה כיצד נראות פניה בפוסט שפרסמה.

פינו פרסמה בחשבון בטוויטר שלה תמונה של פניה לאחר התקיפה. היא אף כתבה: “בלילה שבין שבת לראשון הייתי קרבן לתקיפה בביתי מצד בן זוגי ומאמני. עלבו בי, חטפתי אגרופים, ראשי נחבט ברצפה מספר פעמים ולבסוף חנקו אותי. חשבתי שאמות, הצלחתי לברוח לשכנים שלי שהזעיקו מיד את המשטרה. אני סובלת ממספר פציעות כולל אף שבור ולא אוכל ללכת לעבודה עשרה ימים. היום בית המשפט החליט לשחרר אותו. מה ההגנה שלהם שווה מול פציעותיי ומול הדם שנותר על רצפת דירתי? מה היה חסר? המוות שלי בסוף, אולי? זה כנראה היה הג’ודו שהציל אותי. מחשבותיי נמצאות גם עם אלה שלא יכלו להגיד אותו דבר”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30