יום חמישי, 07.07.2022 שעה 16:00

"משה ג'אן לנצח" זכתה בטורניר לזכר שון כרמלי

כמדי שנה טורניר החברים לזכרו של החייל התקיים במתחם 'גולאסו' בנוכחותם של שחקני העבר וההווה של מכבי חיפה. הזוכים גברו 1:2 בגמר על מרום הגליל

|
הקפטנים בטורניר לזכרו של שון כרמלי ז
הקפטנים בטורניר לזכרו של שון כרמלי ז"ל (שחר גרוס)

טורניר החברים המסורתי לזכרו של החייל, שון כרמלי, נערך הערב (שני) במתחם ה"גולאסו" בקרית ים זו השנה הרביעית ברציפות. לטורניר הגיעו כ-300 בני אדם, הורים וילדים, מאמנים, שחקני עבר דוגמת אלון חרזי, שחקני מכבי חיפה מאור לוי ורועי פוקס וכמובן אלון כרמלי, אביו של שון ז"ל. את הערב פתחו משחקי ראווה בין שנתוני טרום ב' של אקדמיית הכדורגל של הפועל קרית ים ומכבי חיפה שבלטו בזכות ההגינות וההתנהגות המופתית של השחקנים הצעירים וההורים ביציע.

עוד לפני פתיחתו של הטורניר לזכרו של כרמלי, נערך טקס מרגש אותו הנחה שדרן רדיו "קול רגע", זיו אמויאל, בו נשאו דברים עידו שטראוס, רפאל קבסה ואלון כרמלי, הוקרנה מצגת מרגשת לזכרו של שון והתקיימה הדלקת נר שני של חנוכה. בסיום הטקס, עמדו מאות נוכחים ובמשך דקה מחאו כפיים לזכרו של שון.

צפו בטורניר לזכרו של שון כרמלי ז"ל

בטורניר הצבעוני והמרגש השתתפו 16 קבוצות: החברים של שון, תותחני צפת, משגב אולד בויז, FC Rommema, בוסתן היוצרים, אחים לחיים, החברים של קנורפל, מרום הגליל, הכוכבים מהקריות, תדיראן, בלאנקוס, הכישרונות מהצפוני, גולני גדוד 13 פלוגת "זאבי הדממה", רדיו מכבי, עירוני שלומי ומשה ג'אן לנצח. תרמו לאירוע: רדיו מכבי ורפאל קבסה, מתחם ה"גולאסו" ועידו שטראוס, אילן גניש, קובי אסייג שאירגן את הטורניר, מרכז המשקאות ירון הנשיא, מסעדת "Vivino" בזכרון יעקב וליאור ברנס על ההגברה.

טורניר לזכרו של שון כרמלי ז"ל (שחר גרוס)טורניר לזכרו של שון כרמלי ז"ל (שחר גרוס)

לגמר העפילו קבוצת "משה ג'אן לנצח" שגברה בחצי הגמר 1:2 על "תדיראן" בהארכה, וקבוצת מרום הגליל שהדיחה בחצי הגמר את FC Rommema. בתום הזמן החוקי התוצאה הייתה 1:1, ובתוך ההארכה אלון חן כבש את שער הניצחון שהביא ל"משה ג'אן לנצח" את התואר הנכסף, אלופת טורניר החברים לזכרו של שון כרמלי.

טורניר לזכרו של שון כרמלי ז"ל (שחר גרוס)טורניר לזכרו של שון כרמלי ז"ל (שחר גרוס)
דקל קינן ואלון כרמלי (שחר גרוס)דקל קינן ואלון כרמלי (שחר גרוס)
רועי פוקס ומאור לוי (שחר גרוס)רועי פוקס ומאור לוי (שחר גרוס)
אלון כרמלי (שחר גרוס)אלון כרמלי (שחר גרוס)
דקל קינן (שחר גרוס)דקל קינן (שחר גרוס)
אלון חרזי (שחר גרוס)אלון חרזי (שחר גרוס)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו