יום שני, 23.05.2022 שעה 08:06

עם אוחנה וחזן: משלחת ההתאחדות תצא למרוקו

חבר ההנהלה ומאמן הצעירה יצטרפו למשלחת שתצא בראשון: ייחתמו הסכמי שיתוף פעולה וכנסים מקצועיים. נבדקת האפשרות לקיום משחק ידידות בין הנבחרות

|
אלי אוחנה ואלון חזן (שחר גרוס)
אלי אוחנה ואלון חזן (שחר גרוס)

המשלחת של ההתאחדות לכדורגל תצא ביום ראשון למרוקו כדי להיפגש עם ראשי ההתאחדות המרוקאית, ולחתום על הסכמי שיתוף פעולה רחבים בתחומים שונים מול ההתאחדות במדינה. בין השאר ייחתמו הסכמים על כנסים מקצועיים, קיום מחנות אימון במתקן המיוחד של המרוקאים, כנסים מקצועיים, ואף לימודים על המהפכה בכדורגל הנשים שהם הובילו.

מנגד, המרוקאים מתעניינים בעולם הטכנולוגיה והחדשנות בישראל. בין השאר מדובר על קיום משחק בין הנבחרות הבוגרות, כשלאור העובדה שהמרוקאים עם סיכוי טוב להעפיל למונדיאל בקטאר, עדיין לא ברור מתי אפשר יהיה לקיים משחק כזה. התאריכים נבדקים כדי לאפשר קיום מפגש בין הנבחרות בקרוב.

אלי אוחנה (חגי מיכאלי)אלי אוחנה (חגי מיכאלי)

מי שמצטרף למשלחת שתצא שנוסעים בה בין השאר, הוא יו”ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, מנכ”ל ההתאחדות, יוסי שרעבי, הסמנכ”ל, אבי לוי, שמוביל את התהליך מול המרוקאים בחודשים האחרונים, סמנכ”ל ההתאחדות, רונן הרשקו, וכמו כן, מצטרפים למשלחת מאמן הנבחרת הצעירה, אלון חזן, וחבר ההנהלה ויו”ר בית”ר ירושלים, אלי אוחנה.

אגב, המרוקאים מממנים את רוב ההוצאות של המשלחת הישראלית, שתשהה במרוקו בראשון ושני. בהמשך השבוע תתקיים פגישה בין ראשי ההתאחדות לאופ”א לגבי התוכנית האסטרטגית של ההתאחדות בכדורגל בשנים האחרונות, כשאופ”א אמורה לאשר אותה ולתת מענקים כספיים להתאחדות לכדורגל.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב