יום שבת, 13.08.2022 שעה 04:13

עמית דינר: תביעה ייצוגית נגד הפועל ת"א

בתוכנית הספורט של ישראל בשיתוף ONE, העו"ד שיתף שהוא מייצג אוהד עם מנוי שלא יוכל להיכנס לשערים 4-5. התוכנית משודרת גם ברדיו חיפה וירושלים

|
אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' בתכנית הספורט (מערכת ONE)
אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' בתכנית הספורט (מערכת ONE)

תוכנית הספורט של ישראל בשיתוף ONE משודרת בכל ערב מ-18:00 עד 20:00. את תוכנית הספורט ניתן לשמוע ברדיו תל אביב (102FM), רדיו חיפה (99.5FM ו-107.5FM), רדיו ירושלים (101FM), רדיו דרום (97FM ו-95.8FM). בנוסף לכל שלל התחנות המכובדות, התוכנית משודרת גם כאן באתר.

הערב בתוכנית הספורט של ישראל נעסוק בפרשת מעצרו של משה חוגג ושותפיו שמסעירה את הכדורגל הישראלי, נדבר על משחקי של הבתים של ליגת האלופות שיגיעו לשיאם הערב ונתכונן למשחקים של מכבי ת”א ומכבי חיפה שישוחקו מחר במסגרת בקונפרנס ליג.

עמית דינר: “אם אפשר לתת חצי מחיר, אפשר כרטיס גם בחינם”

עורך הדין המייצג אוהד הפועל תל אביב בקשר לסגירת שערים 4-5 בעקבות ההתפרעות של מספר אוהדים.

ספר לנו איזה נושא אתה מייצג אוהד הפועל תל אביב
“טרום תביעה ייצוגית. התביעה קשורה לבערך 5,000 אוהדים בשערים 4-5 שקנו מינויים בתחילת העונה במיטב כספם, אך לא יוכלו להגיע למשחקים הקרובים. הפועל תל אביב הודיעו שהם יודעים מי המתפרעים, יש 4,990 אוהדים שנפגעו על לא עוול בכפם. ההתאחדות סוגרת את היציעים ואם לא יקנו כרטיס במחיר מלא, האוהדים לא יוכלו להיכנס”.

אוהדי הפועל ת"א (איציק בלניצקי)אוהדי הפועל ת"א (איציק בלניצקי)

התביעה נגד הפועל או ההתאחדות?
”התביעה הייצוגית תוגש נגד הפועל תל אביב. האוהדים נענשים פעמיים. לא נותנים להם להיכנס למשחקים הקרובים ואומרים להם בוא תקנו כרטיס שכבר קניתם. הטענה היא שצריך להחזיר לאוהדים את הכסף. יש פה אי צדק משווע כלפי האוהדים, המינימום זה פיצוי כספי. הם אשמים כי הם מפרים חוזה. הפועל ת”א חשבו שהם מאוד יצירתיים, ואמרו לאוהדים שהם יכולים להיכנס בחצי מחיר. אם אפשר בחצי מחיר, אפשר גם בחינם. בסעיף בתקנון של ההתאחדות רשום שצריכים לשלם מחיר מלא. אם אפשר לעקוף את זה ולתת חצי מחיר, אפשר גם פחות”.

אתה חושב שזה יעזור למשחקים הקרובים? תביעות לוקחות זמן
“יש לנו תקשורת איתם. אני חושב שבעקבות המכתב שלי הפועל ילכו צעד אחד קדימה ויתנו כניסה חינם. כנראה גם אם נגיע לתביעה, כסף לא נראה כי למועדון אין כסף”.

מישל דיין: “אף אחד לא יודע דבר כרגע בבית”ר ירושלים”

שחקן העבר דיבר בתוכנית הספורט של ישראל ותיאר את תחושותיו בקשר לפרשת “המשחק הגדול”. כמו כן הוא התייחס למצבה של בית”ר ירושלים.

מה שלומך מישל?
“הכל בסדר גמור”.

מה היית אומר למשה חוגג?
”שיהיה חזק ושיצא מזה כמה שיותר בטוב. לא תיארתי לעצמי. אף אחד לא ציפה, זה נפל עלינו כמו רעם ביום בהיר”. 

הוא חיפש משקיע מהיום הראשון, זה לא היה צפוי?
“אני חושב שהוא לא חיפש משקיע מהיום הראשון. כולם חשדו בו אחרי העסקה עם דובאי. עצוב כשיש אישה וילדים ומשפחה. זה היה לא פשוט לשבת אתמול מול המסך ולראות מה המשפחה שלו עוברת. זה לא פשוט בכלל, תיאורים קשים מאוד”.

מישל דיין (שי לוי)מישל דיין (שי לוי)

מה הלך הרוח בירושלים?
“אף אחד לא יודע שום דבר כרגע. כנראה שהעבודה של הנאמן תהיה מאוד משמעותית בינואר. הוא יצטרך למכור. אני לא יודע אם בית”ר תרד ליגה בסוף, היא עלולה, הקבוצה נמצאת בתחתית. דווקא שהקבוצה התחילה להיכנס לעניינים מבחינה מקצועית, אז זה נפל עליהם. אף אחד לא יודע מה יהיה. יש ערבויות שנמצאות בבקרה”

יש קונה? מה יעשו אם השחקנים?
“לא תהיה מנוס ממכירה של שניים-שלושה שחקנים. אין קונה ממשי כרגע, אין שום דבר רציני. בשביל לקחת את בית”ר ירושלים צריך הרבה מאוד כסף. אני לא חושב שיש חובות עבר”. 

תן לנו הימור מישל, בית”ר תרד ליגה?
”בית”ר תשאר בליגה בסוף העונה. מקצועית היא תצליח. אם הנאמן ימכור את זרגרי ב-200 אלף יורו? צריך לקנות אותו חזרה ה-400 אלף. השחקנים יקצצו. מה זה 200 אלף יורו? זה כלום. יש לבית”ר אוהדים והם יוכלו לתרום כסף אם הם יצטרכו”. 

אלי סניור: “הכל צולם בסתר, לנשים לא היה מושג”

כתב הפלילים והמשטרה של YNET התראיין בתוכנית הספורט של ישראל ושפך אור נוסף על פרשת ה”המשחק הגדול”, בו מואשם משה חוגג.

ספר לנו מה עוד ידוע על הפרשה?
”הפרשה התחילה מקטע כלכלי, מרמה, אבל יש גם את עבירות המין. בין היתר חוקרי המשטרה חשפו את העדויות שיש להם בפני עורכי דינו של חוגג ולכן הוארך המעצר. יש למשטרה סרטונים של עבירות מין בדירת מסתור של חוגג. הנשים צולמו ללא ידיעתן”.

משה חוגג (אורן בן חקון)משה חוגג (אורן בן חקון)

מה אתה יכול לספר לנו על הדירה?
“מדובר בדירה שהחזיקו אותה המעגל הקרוב של חוגג וחוגג עצמו. דירה שעל פי החשד הגיעו לשם בנות והיה נעשה שימוש גדול בסמים בתוכה. הכל צולם בסתר, בלי שהבנות ידעו. לא רק חוגג, לפי מה שהמשטרה מתארת היו שם עוד אנשים. על פי החשד היו מצלמות נסתרות שתיעדו את יחסי המין בין הבנות לבין אנשיו של חוגג, איני יודע את גילן. הצילום היה ללא ידיעיתן. יש עד מדינה בפרשה”.

למה לא רואים את משה חוגג?
“עורכי דינו הגיעו לסיכום שמשה חוגג לא יגיע לדיון. 15 ימי מעצר הוא בטוח ישב. זה זכות של חשוד להיות נוכח בדיון שלו, הוא לא חייב להופיע במהלך ימי המעצר. פה אין בעיה לחוקרים, זה אפילו קל יותר עבורם”.

איפה אשתו בכל הסיפור?
”אני לא אמרתי שמשה חוגג השתמש בסמים, אין לנו עדיין מספיק פרטים. אנחנו יודעים שיש את הסרטונים ויראו אותם לחשודים. יש עשרות שמגיעים ללהב 433, המשטרה אמרה שיש עוד עשרות אנשים שיגיעו לתת עדות. אשתו לא עצורה ולא קשורה לכלום”. 

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו