יום שבת, 27.11.2021 שעה 23:10

בוטלה השתלמות עם מאמן שהורשע בעבירת מין

איגוד הטניס נמנע ממבוכה גדולה: ד"ר הופר אמור היה להעביר השתלמות למאמנים בישראל, אך הוא הורשע בקיום יחסי מין עם ילדה בת 14, שהייתה תלמידה שלו

1 תגובות |
טניס (רויטרס)
טניס (רויטרס)

בצל פרשת הפדופיליה, באיגוד הטניס תכננו לקיים בימים האחרונים השתלמות מיוחדת למאמנים הישראלים במכון וינגייט עם ד”ר גבין הופר מאוסטרליה, אך נאלצו לבטל לאחר שהתגלה כי הוא הורשע בעבר בקיום יחסים מיניים עם תלמידת בית ספר.

לפי דיווחים בעולם, מאמן הטניס, ד”ר הופר, הורשע בבית המשפט לאחר שקיים מערכת יחסים עם תלמידה בת 14 בזמן שהיה מורה לחינוך גופני בבית הספר שלה במלבורן. לאחר מכן, ערער על ההחלטה להרשיעו בפרשה.

בעקבות זאת, באיגוד הטניס החליטו לבטל את ההשתלמות עם ד”ר הופר, שאימן שחקנים בכירים בעברו. באיגוד כבר קבעו תאריך להשתלמות בעוד כשבוע וחצי במכון וינגייט, פרסמו את האירוע למאמנים עם תמונתו, מכרו מקומות להשתלמות ואף הודיעו כי נותרו מקומות אחרונים אליה, אך ברגע האחרון היא בוטלה כאמור ובכך נמנעו ממבוכה גדולה בענף.

מאיגוד הטניס נמסר בתגובה: “ד"ר גבין הופר מאוסטרליה הוא ד"ר לפיזיולוגיה של המאמץ ומאמן טניס בכיר שאימן שחקנים בכירים רבים, ביניהם מוניקה סלש, מרק פיליפוסיס, אמנדה קוצר וטומי האס. כיום הוא מאמן את מרין צ'יליץ' ומנהל אקדמיית טניס באיסטנבול. הוא הוצע לאיגוד על מנת להגיע להעביר השתלמות מקצועית, אולם גילינו שהייתה לו פרשייה לפני כ-20 שנה והחלטנו לבטל את ההשתלמות”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30