יום שבת, 27.11.2021 שעה 22:08

אביה של הטניסאית הגיש תלונה במשטרה

התפתחות בפרשת הפדופיליה שנחשפה ב-ONE: במקביל לתלונת יו"ר איגוד הטניס אבי פרץ כנגד המאמן, גם האב החליט להגיש תלונה במשטרה, בתיאום עם אמה

1 תגובות |
המשטרה חוקרת את התלונות (רויטרס)
המשטרה חוקרת את התלונות (רויטרס)

התפתחות בפרשת הפדופיליה בטניס הישראלי, שנחשפה לראשונה ב-ONE: אביה של הטניסאית הקטינה שסיפרה על הטרדה מינית שבוצעה בה, לכאורה, על ידי מאמנה בהיותה בת 12.5, הגיש תלונה במשטרת ישראל. התלונה שהגיש האב הוגשה בתיאום עם האמא ובמקביל לזו שהגיש יו"ר איגוד הטניס, אבי פרץ - ובעקבות הגשת התלונות הללו, המשטרה פתחה בחקירה בשבוע שעבר.

כזכור, הטניסאית הקטינה סיפרה כי הוטרדה מינית על ידי המאמן בסדרת פוסטים שנמחקו בתוך זמן קצר. “הייתי בת 12 וחצי בערך, הוא היה המאמן שלי מגיל 5, תמיד החשבתי אותו בתור אבא שני כי ההורים שלי גרושים", היא סיפרה, "יום אחד כשדיברנו על האימון, הוא התחיל לחבק אותי ולגעת במקומות מסוימים שהם לא נורמליים. אחר כך הוא שכב ואמר לי לשכב עליו. עשיתי את זה כי חשבתי שזה חיבוק, אבל אז הוא התחיל לתת לידיים שלו לטייל על הגוף שלי. היה לי בלק אאוט ולא הצלחתי להזיז את הגוף או לעשות משהו. זה המשיך ככה כ-15 דקות ואז הוא התחיל ללכת למקומות מיניים יותר”.

גם הוא התלונן במשטרה. אבי פרץ (לידור גולדברג)גם הוא התלונן במשטרה. אבי פרץ (לידור גולדברג)

על פי הודעת איגוד הטניס מהשבוע שעבר, האם סירבה לחשוף את זהות המאמן וביקשה שלא לעסוק בנושא, אלא שכעת מתברר כי אביה של הילדה החליט להגיש תלונה במשטרה בתיאום עם אמה.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30