יום שבת, 22.01.2022 שעה 16:38

"אנחנו ב-2021!": לאדוארד ופרלאן מנדי נמאס

שחקני צ'לסי וריאל שנושאים את אותו שם המשפחה של מגן סיטי, בנג'מין, שחשוד באונס ותקיפה מינית, מאסו בבלבול התקשורת: "זה סמלי, אתם תכבדו אותנו"

0 תגובות |
אדוארד ופרלאן מנדי (רויטרס)
אדוארד ופרלאן מנדי (רויטרס)

תקשורת הכדורגל העולמית סוערת בתקופה האחרונה בעקבות מגנה של מנצ’סטר סיטי, בנג’מין מנדי, שהודח מסגל אלופת אנגליה עקב החשדות כלפיו בביצוע ארבעה סעיפי אינוס וסעיף תקיפה מינית.

יחד עם זאת, הפרשה גוררת קורבנות בלתי צפויים, כאשר שוערה של צ’לסי, אדוארד מנדי, ומגנה של ריאל מדריד, פרלאן מנדי, שנושאים את אותו שם המשפחה כמו של מגן הסיטיזנס, הביעו ברשתות החברתיות את חוסר שביעות רצונם מהאופן בו התקשורת באנגליה וצרפת מתבלבלת בינם לבין בנג’מין ומצרפת לידיעות המסקרות את הפרשה תמונות שלהם.

בנג'מין מנדי (רויטרס)בנג'מין מנדי (רויטרס)

הראשון להביע את כעסו היה אדוארד מנדי שכתב: “עצוב לראות שגם בשנת 2021, גם בצרפת וגם באנגליה, לאנשים שחורים מסוימים אין שמות אחרים ופנים אחרות. שגיאות הצילום האלה נראות מקריות, אך הן מאוד סמליות. לא כל כך קשה להבדיל בין הפרצופים, במיוחד כשהם לובשים חולצות אחרות”.

פרלאן מנדי שראה את הפוסט של אדוארד, הביע מאוחר יותר גם הוא את מחאתו בטוויטר: “תודה אדוארד מנדי! אנחנו ב-2021! תפסיקו. זה ייקח זמן אך אתם תכבדו אותנו בסופו של דבר, בין אם תאהבו זאת או לא.”

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30