יום שישי, 19.08.2022 שעה 04:36

דאבור ספג בוז - והגיב בתנועת השתקה לקהל

חלוץ נבחרת ישראל ספג פעם נוספת קריאות מהאוהדים זכר לאותו פוסט, וענה בסימן השתקה לעבר הקהל באצטדיון בנתניה אחרי שהבקיע בפנדל מול איי פארו

|
מונס דאבור מסמן תנועת השתקה לאוהדים בנתניה (איציק בלניצקי)
מונס דאבור מסמן תנועת השתקה לאוהדים בנתניה (איציק בלניצקי)

העניינים בין מונס דאבור לאוהדי נבחרת ישראל לא היו רגועים בחודשים האחרונים, והערב (שני) זה לא היה שונה. חלוץ הופנהיים העלה את הבחורים של וילי רוטנשטיינר ליתרון בפנדל נגד איי פארו במסגרת מוקדמות המונדיאל, ולאחר שכבש נשמעו קריאות בוז מחלק מהקהל בנתניה. דאבור לא נשאר חייב וענה לאותם אוהדים בתנועת השתקה.

האירוע התרחש בדקה ה-28 למשחק, כאשר הנבחרת קיבלה כדור עונשין מ-11 מטרים אחרי התערבות של מערכת ה-VAR. דאבור ניגש לבעוט והכניע את שוער איי פארו – וחגג מיד עם סימון ‘שקט’ לעברם של האוהדים, שענו בקריאות בוז צורמות עוד יותר. לאחר מכן בעת שקיבל דאבור כרטיס צהוב, האוהדים ענו במחיאות כפיים, כשהבוז המשיך בכל נגיעה שלו בכדור.

מונס דאבור מסמן תנועת השתקה לאוהדים בנתניה (איציק בלניצקי)מונס דאבור מסמן תנועת השתקה לאוהדים בנתניה (איציק בלניצקי)

כזכור, העניינים התחממו במהלך מבצע “שומר החומות” בחודש מאי האחרון, כאשר דאבור כתב על רקע העימותים בירושלים שהובילו לפצועים בקרב התפרעות המתפללים המוסלמים לעבר כוחות הביטחון: “האל יתחשבן עם עושי העוולה”. במהלך משחקי הבית בקמפיין הנוכחי, אחרי שהוחלט לזמנו לסגל, החלוץ ספג קריאות בוז מצד חלקים גדולים מהקהל, בעוד אחרים מחאו כפיים לעברו.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו