יום שני, 27.06.2022 שעה 09:32

"אתה משוחרר לכל קבוצה מלבד מטה בנימין"

עוד סיפור הזוי מליגה ג': שחקנה של אריאל, עדן זלמן, מצא עצמו כבול בידי הקבוצה שלא מעוניינת לשחררו ליריבה. היו"ר ברנטל: "עובדים לפי הכללים"

|
עדן זלמן (באדיבות משה שלו)
עדן זלמן (באדיבות משה שלו)

מנפלאות ליגה ג'. אחרי ששמענו על שחרור תמורת אלפי שקלים כמנגנון הליגות הנמוכות וסיפורו האישי של נ', נער עם צרכים מיוחדים, שגבו מהוריו אלפי שקלים, מגיע סיפור חדש למערכת ONE. עדן זלמן פותח עונה חמישית במועדון כדורגל עירוני אריאל, מליגה ג'. בעונה שעברה מיעט זלמן לשחק ונדמה היה שהמועדון הראה לו את הדרך החוצה. העונה, הוא אף קיבל אישור לצאת בהשאלה, אלה שהמועדון מוצא כל דרך אפשרית למנוע מזלמן להגיע לבית"ר מ.א. מטה בנימין. מדוע? אין לכך תשובה ברורה. בחוזה בין הצדדים לא כתוב אף מילה על מטה בנימין ונדמה כי הסיפור קשור בעניין אישי ולא במקצועי.

כמעט כמו כל שחקני ליגה ג', עדן בסך הכל רוצה ליהנות מהכדורגל בליגות הנמוכות. נכון, הוא תחת חוזה, ולצערו כרטיס השחקן שלו שייך למועדון. על כן, מרגיש כבול ואין לו הרבה מה לעשות מלבד מספר אופציות מצומצמות – לשבת בבית, לשבת על הספסל או להמתין בסבלנות ל-31 במאי 2022, על מנת שכרטיס השחקן שלו ישוחרר באופן סופי. אגב, הסיפור של עדן במועדון הוא לא היחיד. שחקן נוסף, בן 39, בעל עבר עשיר בכדורגל הישראלי, מצא עצמו בסיטואציה דומה: "הימים והשעות לא מסתדרות לאותו שחקן באריאל, ובמטה בנימין מתאמנים בתשע בערב. אבל היו"ר לא מוכן לשמוע".

עדן זלמן (באדיבות משה שלו)עדן זלמן (באדיבות משה שלו)

בשיחה עם ONE אומר זלמן: "הרי הגענו להסכמה של שחרור. אתה יכול להחליט לאיזה קבוצה אני רוצה להשתחרר? אתה תקבע לי? אתה תחליט? אני לא מצליח להבין. אין בעיה, אתה לא מוכן לשלם לי, יש קבוצה שיכולה לעמוד בתנאי השכר שלי, אז שחרר אותי. למה אני צריך להרגיש כבול על לא עוול בכפי? מה ביקשתי? לעבור, אפילו בהשאלה, לבית"ר מטה בנימין? ממה שאני יודע, לא רשום לי בחוזה שאם אני עוזב או משוחרר או מושאל, אסור לי להגיע למטה בנימין. איפה נשמע דבר כזה? מבחינתו של שי? שאשב בבית. ולא אשחק כדורגל. עד ה-31 במאי 2022, אז הכרטיס שחקן שלי כביכול אמור להשתחרר ממנו".

ההתייחסות של שי ברנטל, יו"ר המועדון, בדבר מעבר השחקנים הללו לבית"ר מ.א. מטה בנימין עמומה: "אין תגובה", כך אמר ל-ONE. "הוא (זלמן) משוחרר לכל מקום לפי ההסכם שנחתם עמו", הוסיף ברנטל. בהתכתבויות הווטסאפ בין השניים, ברנטל כותב לזלמן במפורש: "בהמשך לשיחתנו וגם בהתאם להסכם עליו אתה חתום – אתה מורשה לעבור לאלתר לכל קבוצה אליה תחפוץ כבר כעת (...למעט בית"ר מטה בנימין) בדרך של השאלה".

ההתכתבות בין זלמן לברנטל (צילום מסך)ההתכתבות בין זלמן לברנטל (צילום מסך)

זלמן מוסיף ואומר: "עצוב לי שאני צריך להתבאס ככה מהכדורגל. אני מרגיש שבוי בידיו. בדרך הזו מתייחסים אלינו כאילו אנחנו בובות על חוט. להוציא עכשיו כסף לעורך דין על הסיפור הזה? מה ביקשתי? תן לי לשחק במטה בנימין. את האמת? אני כבר לא מאמין שבמאי הוא ישחרר את הכרטיס שלי. לסבל הזה, לא נראה אופק".

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו