יום שלישי, 25.01.2022 שעה 18:12

אדירה: שלזינגר זכתה באליפות העולם בסמבו

כבוד גדול: הג'ודאית לשעבר זכתה במדליית הזהב בתחרות בטשקנט. זו הפעם השלישית שאליס שלזינגר זוכה באליפות העולם, לאחר שעשתה זאת ב-2013 וב-2014

0 תגובות |
אליס שלזינגר על הפודיום (פרטי)
אליס שלזינגר על הפודיום (פרטי)

כבוד גדול. אליס שלזינגר זכתה היום (שבת) באליפות העולם בסמבו הנערכת בטשקנט שבאוזבקיסטן. זוהי הפעם השלישית ששלזינגר זוכה בתחרות, שכן היא עשתה זאת גם ב-2013 וב-2014. בנוסף לכך, הישראלית הרוויחה 4,000 דולר בזכות הזכייה.

שלזינגר בת ה-33 ניצחה בקטגוריה עד 72 ק”ג וזכתה במדליית הזהב באליפות, לאחר שזכתה במדליית כסף מוקדם יותר השנה באליפות אירופה בסמבו. הזכייה באוזבקיסטן מתווספת לזכיותיה הקודמות באליפות העולם ולזכייתה באליפות אירופה ב-2014.

שלזינגר על הפודיום באליפות העולם בסמבו

כזכור, שלזינגר ייצגה בעבר את ישראל ובריטניה בג’ודו ואף זכתה במדליית ארד באליפות העולם בג’ודו ובשלוש מדליות ארד נוספות באליפויות אירופה, כשהתחרתה במשקל עד 63 ק”ג. לאחרונה פרשה מג’ודו אך היא ממשיכה להתחרות בסמבו.

אליס שלזינגר אמרה לאחר הזכייה: “עברתי יום מטורף ואין מאושרת ממני להשמיע את התקווה בסופו. היום היה מאוד מאתגר, הייתה לי הגרלה ממש קשה ואני שמחה שהצלחתי להתעלות על עצמי ברגעים הקשים. באחד הקרבות המוקדמים נפצעתי בירך והגמר היה בסימן שאלה. לאחר שהרופא של התחרות בדק אותי וחבש אותי החלטנו שאני אעלה לקרב גמר. הטקטיקה שלנו הייתה טיפה שונה בעקבות הפציעה ואני שמחה שזה הוכיח את עצמו. אני רוצה להגיד להודות לאילת, מרכז עצמה ומועדון סמוראי דו ראשון לציון שתמיד מאמינים בי ותומכים לכל אורך הדרך”.

מאמנה, פבל מוסין, סיכם: “אליס נראתה מדהים היום. היא הייתה מרוכזת ומפוקסת ועשתה את העבודה כמו שצריך. אני גאה בה וגאה בנבחרת שלנו. אתמול הספורטאי ארצ'י וולפמן זכה במדליית הארד, היום אליס אלופת עולם ומחר עולה להתחרות טריאל אבסוב”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30