יום רביעי, 06.07.2022 שעה 23:04

אחרי אוסטריה: ליידנר וגאנדלמן ישובו לצעירה?

רוטנשטיינר וחזן סגרו: לאחר משחק הבוגרת בחוץ, השניים עשויים לשוב לנבחרת הצעירה למפגש החשוב מול הונגריה. לגבי מצבו של המגן יש עדיין סימן שאלה

|
דורון ליידנר ועומרי גאנדלמן (שחר גרוס וההתאחדות לכדורגל)
דורון ליידנר ועומרי גאנדלמן (שחר גרוס וההתאחדות לכדורגל)

המאמן הלאומי, וילי רוטנשטיינר, סגר עם מאמן הנבחרת הצעירה, אלון חזן, כי לאחר המשחק של הבוגרת מול אוסטריה (12.11), השחקנים עומרי גאנדלמן ודורון ליידנר אמורים לחזור לסגל של הנבחרת הצעירה לקראת המשחק החשוב שלה מול הונגריה (16.11).

למעשה, שני השחקנים הצעירים שזומנו לסגל של רוטנשטיינר, לא יעמדו לרשות הנבחרת עד גיל 21 מול סן מרינו השבוע במוקדמות היורו, אך צפויים להיות זמינים עבורה במפגש שלאחר מכן, מול ההונגרים. כל זאת אם אחד מהם לא יהפוך לפתע לשחקן הרכב אצל וילי ויככב מול אוסטריה, במה שיגרום לאוסטרי לסרב לשחרר לצעירה למרות הסגירה העקרונית מול חזן.

עומרי גנדלמן חוגג (אורן בן חקון)עומרי גנדלמן חוגג (אורן בן חקון)

יחד עם זאת, בנוגע לליידנר, עלולה להיווצר בעיה. המגן סובל מפציעה בשרירי הבטן, אך אמור לשחק בדרבי הערב (ראשון) מול מכבי ולפיכך אין מניעה עבורו לאחר מכן להיות בסגל הנבחרת. וילי נמצא בקשר אישי עם אנשי הרפואה של הפועל ת”א ומעודכן מה שקורה עם השחקן, מודע לכל העניינים לגביו ואם הפועל לא תעניק לו דקות משחק בדרבי, אז הוא לא יוכל לזמן אותו לסגל לקראת אוסטריה.

בתוך כך, נבחרת ישראל הבוגרת תתכנס הערב בבית מלון ומשם בבוקר השחקנים יצאו בטיסה ישירה לאוסטריה, שם יפגשו את שאר הליגיונרים שיגיעו כל אחד מהמדינה בה הוא משחק. 

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו