יום שלישי, 30.11.2021 שעה 12:04

ביקורת על שר המשפטים ומשרדו בעניין הענישה

לאור העונש המקל, ביקורת על השר סער. אנשי כדורגל: "האשמה עליו, שיתעורר", גורמים משטרתיים: "למה לתפוס אוהדים אם זו הענישה?". וגם: הקשר הפוליטי

9 תגובות |
אוהדי בית
אוהדי בית"ר ירושלים (אורן בן חקון)

ביקורת קשה על התנהלות שר המשפטים, גדעון סער, ומשרד המשפטים בכל הקשור לענישה הניתנת בבתי משפט לאוהדי הספורט, זאת גם על רקע העונש המקל של החשודים בקטטה ביציע בבלומפילד, שהורחקו לשלושה חודשים בלבד.

לאור העובדה שיש בעניין הזה סחבת גדולה כבר שנים רבות, גורמי ספורט בכירים אמרו היום ל-ONE: “האשמה העיקרית כיום היא בעיקר על השר סער שנמצא כבר מספיק זמן במשרד המשפטים ויכול וצריך היה להתחיל להוביל את השינוי. נכון, בעבר הוא לא היה במשרד והאשמה היא על קודמיו בתפקיד, אבל זו כבר היסטוריה עצובה וכעת כל העניין מופל על אנשי משרד משפטים והשר, שהיה חייב ברגע שראה מה קורה לפעול באופן מיידי ולא לחכות. למה הם מחכים במשרד המשפטים, שמישהו ימות?”.

גדעון סער (אחמד מוררה)גדעון סער (אחמד מוררה)

בתוך כך, גורמים העלו אפשרות שכל הסחבת של שנים שלא תוקנה עד כה מבחינת חקיקה וכו': “נובעת מהעובדה שזה נוח ככל הנראה, לכאורה, לגורמים פוליטיים מסוימים שהיו בכל מיני תפקידים בעבר (אין קשר לבעלי התפקידים כיום) שידעו ככל הנראה בעבר להפעיל חלק מחברי ארגון לה פמיליה, לא בדברים הקשורים לכדורגל”.

גם במשטרה זועמים על הענישה הקלה של בתי המשפט. גורמים משטרתיים אמרו היום בנושא: “בשביל מה להמשיך לתפוס אוהדים, להשקיע מאמצים וכו’, אם זו הענישה? זה לעשות מכולם צחוק”. לפי גורמים במשרד המשפטים, בשבוע הבא אמורה להתקיים בפגישה במשרד בנושא הענישה”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30