יום שישי, 21.01.2022 שעה 03:19

כצפוי: הפועל ת"א ובית"ר יעמדו לדין משמעתי

הקבוצות יגיעו בשבוע הבא לביה"ד בשל התפרעות האוהדים שכללה זריקת חפצים ועיכוב המשחק, האדומים יעמדו לדין בנסיבות מחמירות והודיעו: "נגיב בחומרה"

3 תגובות |
אוהדי הפועל ת
אוהדי הפועל ת"א (ראובן שוורץ)

כצפוי – תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, החליט להעמיד את הפועל תל אביב לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות ופגיעה ע"י אוהדים, וכן את בית"ר ירושלים בגין התפרעות אוהדים.

לבקשת בית"ר ירושלים הדיון המשמעתי, שאמור היה להתקיים מחר (רביעי) ב-16:00, נדחה לשבוע הבא. אב בית הדין המשמעתי, עו"ד ישראל שמעוני, החליט לדחות גם את הדיון בעניין הפועל ת"א לשבוע הבא.

במקביל, בהפועל ת”א הוציאו הודעה בנושא האירועים: “מועדון הכדורגל הפועל תל אביב מגנה בכל תוקף את התנהגותם של זורקי החפצים והמתפרעים במהלך המשחק שנערך אמש מול בית"ר ירושלים. חבל מאוד שקבוצה כל כך קטנה ומינורית, באופן שיטתי, מכתימה ציבור שלם של אוהדים מסורים וטובים, שבאים ליהנות מחוויית כדורגל”.

עוד צוין: “כמועדון, נפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו בכדי למגר את התופעה, לרבות שלילת מנויים, הרחקות לצמיתות ואף תביעות אזרחיות שיוגשו כנגד האוהדים. אנשי האבטחה תפסו מספר אוהדים שהשליכו חפצים והסנקציות הנ״ל יופעלו נגדם. אנו מצפים מגורמי האכיפה לשיתוף פעולה במאבק ולמצות את הדין עם אותם פורעי חוק”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30