יום שבת, 22.01.2022 שעה 13:04

הפועל ת"א חתמה על הסכם חסות עם קל-אוטו

חברת הרכב והליסינג תשמש כספונסרית של הקבוצה הבוגרת ולוגו החברה יודפס על גב החולצה. מנכ"לית המועדון: "מהלך טבעי וחשוב עבור שני מותגים חזקים"

1 תגובות |
שחקני הפועל תל אביב (האתר הרשמי של הפועל ת
שחקני הפועל תל אביב (האתר הרשמי של הפועל ת"א)

מועדון הכדורגל הפועל תל אביב וחברת הרכב והליסינג קל-אוטו חתמו על הסכם חסות ושיתוף פעולה. באירוע השקה חגיגי ומרשים שנערך במתחם חודורוב, במעמד הנהלת המועדון, צוות מקצועי ושחקני הקבוצה, כמו גם בכירי חברת קל-אוטו, סופקו לאנשי המועדון רכבים חדשים.

בהסכם החסות ושיתוף הפעולה שנחתם בין הצדדים, הכולל גם עסקת ליסינג, חברת קל-אוטו תעניק חסות לקבוצה הבוגרת של מועדון הכדורגל הפועל תל-אביב, כאשר לוגו החברה מודפס בגב חולצות השחקנים, בנוסף למגוון אלמנטים שיווקיים הנכללים בפרטי ההסכם.

שחקני הפועל תל אביב (האתר הרשמי של הפועל ת"א)שחקני הפועל תל אביב (האתר הרשמי של הפועל ת"א)

מנכ"לית מועדון הכדורגל הפועל תל אביב, אודליה פרידמן, אמרה: "שיתוף הפעולה עם חברת קל אוטו היה טבעי ומהלך אסטרטגי חשוב עבור שני מותגים חזקים, החולקים ערכים משותפים של מצוינות. כמועדון כדורגל בכיר בישראל, השאיפה שלנו היא תמיד להעניק לעובדים ולשחקנים את הטוב ביותר. ברצוני לברך את חברת קל אוטו על הצטרפותה למשפחה האדומה, מאחלת לנו שיתוף פעולה פורה".

ליאת מנטקו ודן איינבינדר (האתר הרשמי של הפועל ת"א)ליאת מנטקו ודן איינבינדר (האתר הרשמי של הפועל ת"א)

אסף שרעבי, סמנכ״ל הליסינג ׳קל-אוטו׳: ״אנחנו מתרגשים לקחת חלק לראשונה בסיפור הצלחתה של הפועל תל-אביב, קבוצה שנוסדה לפני כמעט 100 שנה, הייתה ועודנה חלק בלתי נפרד מנוף הספורט הישראלי. שיתוף הפעולה הייחודי המשלב רכבים וחסות המתפרס לאורך 3 שנים הינו ראשון מסוגו בענף ואנחנו שמחים ומודים לשחקנים ולהנהלה על קבלת הפנים החמה״.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30