יום שבת, 22.01.2022 שעה 19:33

הנבחרות ביוזמה מבורכת, נשיא פיפ"א הגיע לפ"ת

נבחרות ישראל למען הגברת המודעות לסרטן השד, שחקני הבוגרת וגם הצעירה התחממו עם חולצות ורודות. ג'אני אינפנטינו נכח מול לטביה בטרם הוא טס בחזרה

0 תגובות |
אורן חסון, ג'אני אינפנטינו וסטיבן מנוצ'ין (ההתאחדות לכדורגל)
אורן חסון, ג'אני אינפנטינו וסטיבן מנוצ'ין (ההתאחדות לכדורגל)

עוד לפני המשחק של נבחרת ישראל הערב (שלישי, 21:00) במוקדמות המונדיאל מול מולדובה בטרנר, וכן בטרם המשחק של הנבחרת הצעירה מול לטביה בשלמה ביטוח, ההתאחדות לכדורגל תציין את חודש המודעות לסרטן השד ותעלה עם חולצות מיוחדות. הדבר ייעשה גם במשחקה של נבחרת הנשים מול גרמניה ב-21.10 בישראל. בנוסף, מי שהגיע למשחק של הצעירה הוא נשיא פיפ”א, ג׳יאני אינפנטינו, שבא למספר דקות מול לטביה רגע לפני שסיים את ביקורו בארץ.

שחקני נבחרת ישראל (ההתאחדות לכדורגל)שחקני נבחרת ישראל (ההתאחדות לכדורגל)
ערן זהבי (רדאד ג'בארה)ערן זהבי (רדאד ג'בארה)

שחקני ושחקניות הנבחרות, באישור מיוחד שניתן על ידי אופ״א לבקשת ההתאחדות, יעלו לחימום עם חולצות ורודות, כאשר הצוותים המקצועיים יענדו סיכות ורודות, דגלי הקרן יהיו גם הם בצבע ורוד, זאת בנוסף לאלמנטים חזותיים נוספים במהלך המשחק. סרטים ורודים יחולקו לאוהדים במשחקי הבוגרת והנשים והנושא יזכה לבולטות במדיה הדיגיטלית של ההתאחדות. הפעילות, שיתוף פעולה בין ההתאחדות לכדורגל, האגודה למלחמה בסרטן ועמותת אחת מתשע, צפויה להתקיים גם במחזור הליגה הקרוב בליגת העל לנשים. 

שחקני נבחרת ישראל (ההתאחדות לכדורגל)שחקני נבחרת ישראל (ההתאחדות לכדורגל)

יוסי שרעבי, מנכ״ל ההתאחדות לכדורגל, אמר בנושא: ״יש לנו זכות גדולה ואחריות להשיא תרומה לקידום מודעות ועשייה חברתית, וההתאחדות לכדורגל לגאוותי הרבה מובילה בנושאים האלה ותמשיך להצטיין ולעשות למען ערכים חברתיים נעלים. לצערי, גם בהתאחדות לכדורגל אנחנו מכירים טוב מדי את הסטטיסטיקה המאיימת של סרטן השד. ראינו חשיבות גדולה וזכות עצומה באפשרות לקדם את המודעות לגילוי מוקדם של המחלה ולתמוך במי שנאבקות בה בגבורה וההתגייסות הייתה מכל הלב. אני תקווה כי סייענו במקום בו היו זקוקים לנו״.

שחקני נבחרת ישראל (ההתאחדות לכדורגל)שחקני נבחרת ישראל (ההתאחדות לכדורגל)
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30