יום שבת, 27.11.2021 שעה 20:19

שודרגתם: אפליקציית Winner כפי שלא הכרתם

חיבור ביומטרי עם זיהוי פנים וטביעת אצבע, אזור חדש המיועד ללקוחות התחנות, סטטיסטיקות, המלצות מומחים ושיתוף טפסים. אפליקציית Winner החדשה

3 תגובות |
האפליקציה החדשה של הווינר (מערכת ONE)
האפליקציה החדשה של הווינר (מערכת ONE)

אחרי שעונת הכדורגל יצאה לדרך בחודשים אוגוסט וספטמבר, זה הזמן גם של אפליקציית Winner (האפליקציה הרשמית של הטוטו) לצאת לדרך חדשה, ואין דרך טובה יותר לעשות זאת, מאשר מלהציג לכם את השיפורים והאופציות המתקדמות, בגרסה החדשה שהושקה לאחרונה.

בין אם אתם שולחים Winner בתחנות הטוטו או באמצעות הסלולר, בין אם משתמשים קבועים או חדשים של האפליקציה, אלו השיפורים שיסייעו לכם לקבל את כל המידע הנחוץ בטרם הכנת הטופס, ויאפשרו לכם לשלוח ולבדוק אותו באופן מהיר ונוח.

כניסה לחשבון המשתמש באמצעות חיבור ביומטרי (זיהוי פנים וטביעת אצבע) – אם יש משהו שאנחנו אוהבים בשימוש באפליקציות הוא חיבור מהיר לחשבון, כזה המאפשר לנו לצאת לדרך מיד לאחר שהקלקנו על האפליקציה. שימוש בחיבור הביומטרי החדש יאפשר לראשונה למשתמשים אשר ירצו לשלוח טפסים באמצעות האפליקציה, כניסה מהירה לחשבון המשתמש ללא הקלדת סיסמה.

לואיס סוארס. כל הסטטיסטיקה של אתלטיקו מדריד כבר כאן (רויטרס)לואיס סוארס. כל הסטטיסטיקה של אתלטיקו מדריד כבר כאן (רויטרס)

אזור מיוחד ללקוחות התחנות – מעדיפים לשלוח Winner בתחנה? האזור הזה מיועד עבורכם. אז מה הוא כולל? רשימת התחרויות המתאפשרות לשליחה בתחנה ואזור ניחוש נכון בשילוב יחסי הזכייה העדכניים ביותר ובצירוף מס' תחרות ותוכניה. אפשרות להכנת טיוטה דיגיטאלית בטרם שליחה בתחנה – כזו שתאפשר לכם לשלוח טופס באופן מהיר ונוח, בדיקת קבלה באמצעות סריקת ברקוד – הכל דרך הנייד. חשוב לדעת: אזור התחנות אינו מצריך פתיחת חשבון, הזנת אמצעי תשלום וכניסה תחת זיהוי של סיסמה או שם משתמש.

מידע רחב וסטטיסטיקות על תחרויות ומשחקים מהליגות בארץ ובעולם – בכדי לקבל החלטות, אתם צריכים כמה שיותר מידע רלוונטי, וכעת הוא זמין, איכותי ונוח הרבה יותר לשימוש. הנתונים האובייקטיבים פשוט עומדים לרשותכם לגבי כל מפעל וענף אשר מופיע בתוכנית ה-Winner, ואתם יכולים לנתח אותם בעצמכם ולקבל החלטות בטרם תשלחו את הטופס שלכם.

המלצות של פרשנים וכתבי ספורט מובילים – מתקשים לקבל החלטה בעצמכם? לא מסתדרים עם ניתוח נתונים? אין שום בעיה. האנשים שבאמת מבינים בספורט ינסו לכוון אתכם לדרך המלך, אתם רק תצטרכו להחליט למי להקשיב…

פ.ס.זפ.ס.ז'. אתם לא צריכים לזכור את הנתונים שלה בעל פה (רויטרס)

אפשרויות חיפוש וניווט מתקדמות – כאשר כל כך הרבה מידע והמלצות מומחים נמצאים באפליקציה אחת, הכול צריך להיות נגיש וזמין לכם, ובמהרה, וזו בדיוק המהות של האפליקציה החדשה – כל מה שאתם צריכים ובמינימום זמן באופן פשוט ונוח.

אפשרויות לשיתוף טופס ברשתות החברתיות – אם אתם מומחים כאלו גדולים, אל תשאירו את כל החוכמה הזאת לעצמכם. כעת אתם יכולים לשתף את הטופס שלכם ברשתות השונות ברשת, ומי יודע, אולי תהפכו ל”פרשנים של החבר’ה” – לא תואר שיש לזלזל בו.

האפליקציה זמינה להורדה ללקוחות אייפון בחנות ה-App store ולמשתמשי אנדרואיד משרתי הטוטו המאובטחים. להורדת האפליקציה לחצו כאן>>

בשיתוף טוטו

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30