יום חמישי, 28.10.2021 שעה 17:21

"נרדמתי והיא התפשטה": קיריוס בעוד שערוריה

הילד הרע של עולם הטניס ממשיך לככב שלא מהסיבות הנכונות. המשטרה התערבה במהלך עימות קולני שלו עם בת הזוג, שטענה לבגידה. וגם: התירוץ המשונה שנתן

3 תגובות |
ניק קיריוס וקיארה פסארי (אינסטגרם)
ניק קיריוס וקיארה פסארי (אינסטגרם)

ניק קיריוס, “הילד הרע של עולם הטניס”, ממשיך לתפוס כותרות ולאו דווקא מהסיבות החיוביות. האוסטרלי, שהשתתף בגביע לייבר בבוסטון, חזר עם בת זוגו, קיארה פסארי, למלון מבודדים באדלייד שבאוסטרליה, אלא שעימות קולני בין השניים גרם לאורחי המקום להזמין משטרה למקום.

לפי הפרסומים שאושרו על ידי פסארי, קיריוס והיא התווכחו בעקבות חשד שלה לבגידה מצידו, והצעקות נשמעו למרחוק והובילו להתערבות של המטרה בנושא. אורחי המלון לא היססו להתקשר לכוחות הביטחון שהגיעו למקום, ולאחר מכן פסארי גם נתנה את גרסתה לאירוע.

ניק קיריוס (רויטרס)ניק קיריוס (רויטרס)

“ראיתי תמונות שלו עם בחורה וגם הודעות שלו כותב לה ‘אני אחבק אותך ונשכב’, והתירוץ שלו היה ‘אולי אחרי המסיבה אני נפלתי על המיטה ונרדמתי, היא התפשטה וצילמה את התמונות’, כך הסבירה פסארי. בני הזוג כבר חוו מספר משברים מתוקשרים בעבר וגם החליטו לסיים את הקשר בניהם, אולם חזרו אחרי זמן קצר.

המשטרה אישרה את הדברים ובהודעתה הרשמית בישרה כי השניים ימשיכו את הבידוד שלהם בחדרים נפרדים, לאחר שנאלצו להפריד במהלך עימות קולני. החקירה נמשכת מצד המשטרה.

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי