יום חמישי, 20.01.2022 שעה 11:08

לם העביר אימון, נתניה אירחה ילדים ממג'דל כרום

המאמן החדש שוחח עם שחקני היהלומים, במועדון אירחו ילדי אקדמיה למפגש באווירת דו קיום. אלמוג כהן: "כדורגל זה שמחה, שחקנים מהמגזר הם חלק מאיתנו"

4 תגובות |
בני לם (הפייסבוק הרשמי של מכבי נתניה)
בני לם (הפייסבוק הרשמי של מכבי נתניה)

דף חדש במכבי נתניה. בני לם העביר היום (שלישי) את אימון הבכורה שלו בקבוצה, כאשר המאמן שוחח עם השחקנים. מי שנעדרו מהאימון היו שחקני הנבחרת הצעירה יובל שדה, עומרי גאנדלמן, כארם ג׳אבר ויהאב אבו אלשיך.

בנושא אחר, במכבי נתניה אירחו אתמול את ילדי האקדמיה לכדורגל PRO SOCCER מג'דל כרום למפגש באווירת דו קיום עם ילדי בית הספר לכדורגל של המועדון. המפגש כלל אימון משותף ומשחקונים. טרם המפגש שוחחו קפטן המועדון אלמוג כהן ובלם הקבוצה איאד מסלאחה  עם ילדי הקבוצות של המועדונים על נושא דו קיום בקבוצה הבוגרת ובמחלקות הנוער של המועדון.
 
יובל עזריה עוזר מאמן הקבוצה הבוגרת, אמר:  “אנחנו מאושרים לארח את ילדי מג'דל כרום במתחם האימונים, אנחנו כמועדון יכולים לסמן את עצמנו כמועדון שהנתינה והרצון זה מה שמנחה אותנו למען הקהילה 24/7. בלי הבדל דת, גזע ומין, זה לא משנה לנו – יהודים או ערבים, לכולנו הזכות ליהנות ולחייך ביחד".
 
אלמוג כהן קיבל בברכה את ילדי מג'דל כרום: "אנחנו שמחים לארח אתכם, כדורגל זה שמחה, אהבה ונתינה, אין מקום בכדורגל ובכלל להבדלים על בסיס גזע, דת ומין, אני מקווה שנמשיך לעשות עוד ימים כאלה. יש לנו דו קיום אמיתי בקבוצה הבוגרת, יש לנו בסגל לא מעט שחקנים מהמגזר, והם חלק מאיתנו וממשפחת מכבי נתניה".

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30