יום חמישי, 27.01.2022 שעה 07:03

ירדן שועה ופרדו בהרכב בית"ר ירושלים, גם בואצ'י

השלושה פותחים אצל ארווין קומאן למפגש מול עירוני ק"ש ב-20:30, גם גרצ'קין, לקאו ותמיר עדי ב-11 בטדי. מזרחי, פרייר ומילושביץ' עולים אצל נוסבאום

10 תגובות |
ירדן שועה (אורן בן חקון)
ירדן שועה (אורן בן חקון)

בית”ר ירושלים נמצאת בעיצומה של תקופה לא פשוטה, כאשר הערב (שבת, 20:30) היא תארח את עירוני קריית שמונה בטדי למשחק אותו היא חייבת לנצח כדי לא לתת לכדור השלג לצבור תאוצה.

הרכב בית”ר: איתמר ניצן, מקס גרצ׳קין, אופיר קריאף, ג׳וסואה מחיאס, רועי הרמן, עומר לקאו, תמיר עדי, אדווין ג׳אסי, עוזיאל פרדו, ירדן שועה, ריצ׳מונד בואצ׳י.

הרכב עירוני ק”ש: דזיוגאס ברטקוס, עלאא ג’אפר, עאיד חבשי, סטפן אקה, גיא מזרחי, נדם נידם, אובידיו ביק, רועי קהת, מוחמד שכר, מורגן פרייר וסטפן מילושביץ’.

מאמן בית”ר ארווין קומאן אמר לקראת המשחק: “השינוי צריך להגיע מכל הכיוונים. מבחינתי זה מסתכם במילה רק במילה אחת – נקמה. נקמה עבור האוהדים שלנו, בשביל עצמנו, בשביל המועדון. אנחנו חייבים להראות את זה בשבת".

ארווין קומאן מתוסכל (ראובן שוורץ)ארווין קומאן מתוסכל (ראובן שוורץ)

הציפיות משחקנים: "שוב – רצון לנקום. מה שהצגנו לאוהדים שלנו (באשדוד) היה פשוט לא טוב. אני מקווה שזה השפיע כך גם על השחקנים, אבל אני ישנתי רע מאוד ב-3 ימים שלאחר המשחק האחרון”.

קומאן סיכם: "אנחנו חייבים להראות לאוהדים שאנחנו קבוצה טובה יותר ושאנחנו יכולים לשחק כמו בדרבי. זה משחק ביתי, האוהדים באים בשבילנו, זה ייתן לנו דחיפה נוספת למרות שביום ראשון זה לא עזר. אנחנו חייבים להיות טובים יותר". 

שחקני בית"ר ירושלים (ראובן שוורץ)שחקני בית"ר ירושלים (ראובן שוורץ)

נוסבאום: “לשחק בטדי זה תמיד קשה, מאמין בקבוצה”

לאחר שרשמה ניצחון ראשון בליגה מול נוף הגליל, קריית שמונה תצא למשחק חוץ קשה נגד בית”ר ירושלים בטדי. על אף הניצחון האחרון בקבוצה עלו לא מעט חששות נוכח היכולת הדלה אותה הפגינה הקבוצה עד כה העונה.

במהלך השבוע עבדו בקבוצה לתקן את הליקויים, לשפר את החיבור בין השחקנים והרבו לדבר על חשיבות הביטחון שהניצחון יחזיר לקבוצה. כמו כן ניתן דגש על התיאום בחלק האחורי שעד כה מציג יכולת בינונית.

עמיר נוסבאום (עמרי שטיין)עמיר נוסבאום (עמרי שטיין)

נוסבאום אמר לקראת המשחק: “משחק חוץ נגד בית”ר ירושלים בטדי זה תמיד משחק קשה, אבל אני מאמין בקבוצה שלי״ על המשמעות של הניצחון האחרון אמר: ״אנחנו מגיעים אחרי ניצחון שאני מאמין שייתן לנו יותר ביטחון, אני מאוד רוצה שנתחיל גם לשחק כדורגל יותר אטרקטיבי אבל עם הזמן הדברים יותר יתחברו לנו.משחק חוץ קשה אבל אני מאמין בקבוצה שלי״

עמיר נוסבאום (עמרי שטיין)עמיר נוסבאום (עמרי שטיין)
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30