יום חמישי, 28.10.2021 שעה 04:04

"עצמי ראשון שלי, השמש הפריעה אך לא אתרץ"

ערן זהבי אחרי ההפסד 2:1 לווילם II, בו הוא כבש עצמי, איזן, אך ראה את שוער קבוצתו מסדר ליריבה ניצחון. על השוד: "מנסה לא לחשוב על זה יותר"

5 תגובות |
ערן זהבי עם הכדור (האתר הרשמי של איינדהובן)
ערן זהבי עם הכדור (האתר הרשמי של איינדהובן)

פ.ס.וו איינדהובן וערן זהבי חוו הערב (שבת) אכזבה נוספת, שישה ימים אחרי התבוסה לפיינורד, הפעם עם הפסד 2:1 לווילם II. זהבי היה במוקד עם שער עצמי ולאחר מכן שער שוויון לזכות קבוצתו, אך כל הזרקורים כוונו בסוף המשחק לשוער פ.ס.וו יואל דרומל, ששגיאה ענקית שלו העניקה ליריבה את השער השני ואת הניצחון.

בסיום המשחק זהבי התראיין לתקשורת המקומית ואמר: “אני לא יכול להאמין לזה כי שיחקנו הרבה יותר טוב מווילם II, המשחק היה בידיים שלנו אבל עשינו כמה טעויות. השער העצמי כמובן, השמש הפריעה לי קצת בעיניים, אבל זה לא תירוץ. זה השער העצמי הראשון בקריירה שלי. וגם עשינו טעות נוספת”.

ביחס לשער בו היה אשם דרומל: “אף אחד לא אשם. היה לנו משחק טוב והיו לנו רגעים לנצח בו. לא הצלחנו לעשות את זה וזו הסיבה שהפסדנו נקודות חשובות. אנחנו צריכים לקום מזה ולכפר על הנקודות שאבדו”.

זהבי עם עצמי ושער שוויון פ.ס.וו הפסידה

על כך שהוא שיחק מול ווילם II אחרי שאת המשחק הקודם של פ.ס.וו מול הקבוצה הוא פספס בעקבות השוד בביתו הוא אמר: “לא באמת חשבתי על זה, אני מנסה להסתכל קדימה ולהיות חיובי. אני מנסה לא לחשוב על זה יותר”.

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי