יום ראשון, 24.10.2021 שעה 22:35

אחרי ההפסד המשפיל: דייגו שוורצמן קיבל איומים

היהודי-ארגנטינאי (15 בעולם) נוצח בגביע דייויס ע"י אוסטפנקוב בן ה-18, שאפילו לא בדירוג ה-ATP, ובעקבות זאת זכה לשלל קללות ואיומים: "זה פוגע"

3 תגובות |
דייגו שוורצמן (רויטרס)
דייגו שוורצמן (רויטרס)

גביע דייויס תמיד יודע לספק הפתעות יוצאות דופן, אחת כזו התרחשה במפגש בין ארגנטינה לבלארוס ועליה היה חתום, מהצד המפסיד כמובן, דייגו שוורצמן המדורג 15 בעולם. היהודי-ארגנטינאי שהפסיד לדניל אוסטפנקוב הבלארוסי הצעיר קיבל ברשתות החברתיות שלל קללות ואפילו איומים על חייו.

אחרי שהעניינים נרגעו מעט, שוורצמן, שהפסיד לבלארוסי בן ה-18 (עוד לא נכנס לדירוג ה-ATP), חשף היום (שישי) בראיון את הצד הממש לא מחמיא של הרשתות החברתיות: “זה היה קשוח מאוד כי אנשים מתייחסים אליך רע מאוד כשאתה מפסיד. אני עושה טעויות, אבל אני תמיד יודע להודות בהן. זה היה כנראה המשחק הגרוע בקריירה שלי, אבל אז קיבלתי קללות ואיומים מכל סוג, זה פוגע”.

שוורצמן ניצח למחרת בהזדמנות הנוספת שקיבל וארגנטינה יצאה עם ה-W על ההתמודדות, אך הצורה בה הגיבו לטניסאי השאירה אותו בהלם מוחלט. בכל אופן הוא גם ידע לפרגן ליריבו הצעיר שעשה סנסציה אדירה: “הוא שיחק מושלם, לא הצלחתי למצוא שום פתרונות והוא ללא ספק גם היה ראוי לניצחון הגדול הזה”.

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי