יום ראשון, 24.10.2021 שעה 20:49

גרנט קרא לשינוי בלו"ז: המצב הנוכחי הוא סיוט

הישראלי, שנכח בוועדה של פיפ"א, התראיין בארגון על נושא הלו"ז הבין-לאומי: "לקבל שחקנים 3-4 לפני משחק זה סיוט", "יש כמה משחקי ידידות משעממים"

3 תגובות |
טים קייהיל, רוברטו קרלוס ואברהם גרנט (פיפ
טים קייהיל, רוברטו קרלוס ואברהם גרנט (פיפ"א)

בתחילת החודש נכח אברהם גרנט בוועדה המסורתית של פיפ”א, שמטרתה להביא לשיפורים ומהפכות בענף הכדורגל ולשמש כייעוץ טכני לשיפורים, כאשר השנה היא נערכה בקטאר. כעת, בפיפ”א פרסמו ראיון עם המאמן הישראלי שהציג את משנתו בכל הקשור להתכנסות של שחקני נבחרת לפני קמפיינים וזאת על רקע הניסיון למצוא לוח זמנים מסודר יותר וכזה שמתאים לימינו.

“לקבל שחקנים שלושה או ארבעה ימים לפני משחק של נבחרת, כמו שזה עכשיו, ובמצב ששחקנים מפספסים את האימונים הראשונים אחרי הטיסות שלהם, זה באמת סיוט”, אמר גרנט שקרא לשינויים בלו”ז המשחקים הבין-לאומיים. “זה לא טוב כמאמן נבחרת כי אתה לא יכול לבנות כלום. ההצעה החדשה היא להגיע להתכנס לתקופה ארוכה יותר וזה יהיה נהדר עבור המאמן והשחקנים. עבורי, זה נותן לי את ההזמנות לבנות צוות, לפתח אותו ולתת לשחקנים את הרעיונות שלי”.

אברהם גרנט לצד ונגר ואינפנטינו בכנס של פיפ"א (האתר הרשמי של פיפ"א)אברהם גרנט לצד ונגר ואינפנטינו בכנס של פיפ"א (האתר הרשמי של פיפ"א)

עוד אמר גרנט: “אני יכול להגיד שהתחלתי בכל מפגש עם השחקנים בזה שהצגתי להם את נקודות המפתח או את הדברים שצריך לשפר מחדש מהמשחק האחרון, כי אני לא יודע אם המשחק הבין-לאומי האחרון שבו שיחקו עוד יושב להם בראש”. כל זאת כאמור כחלק מהמטרה של פיפ”א לנסות להקל על לוח הזמנים ולייעל אותו נכון. 

“כשהייתי ילד, משחקי ידידות היו מאוד נחמדים ומרגשים כי לא היו תחרויות אחרות”, הרחיב גרנט בנושא. “אבל עכשיו, אם להיות כנים, יש כמה משחקים משעממים והשחקנים לא אוהבים את זה, המאמנים לא וגם האוהדים לא. אם יהיו לנו משחקים משמעותיים יותר, זה יהיה נהדר”.

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי