יום ראשון, 24.10.2021 שעה 22:55

קבלת שבת: לקראת המחזור הרביעי בליגת העל

מכבי ת"א תתארח בב"ש לקרב ענק, הפועל ת"א והפועל חיפה שטרם הפסידו תפגשנה, נוף הגליל הראשונה מול ק"ש וירושלים - סכנין. ההרכבים וכל המידע לקראת

ליגת העל 21-22
174-127הפועל ב"ש1
146-117הפועל ת"א2
136-107הפועל חיפה3
126-77הפועל חדרה4
106-106מכבי חיפה5
96-97מכבי פ"ת6
89-96מכבי נתניה7
86-67עירוני ק"ש8
88-77בית"ר ירושלים9
811-87הפועל נוף הגליל10
89-67בני סכנין11
711-76מכבי ת"א12
310-56מ.ס אשדוד13
311-27הפועל ירושלים14
לוח משחקים
  • הפועל חדרה
  • 3 - 0
  • הפועל ת"א
  • בני סכנין
  • 3 - 0
  • עירוני ק"ש
  • מכבי פ"ת
  • 0 - 4
  • הפועל נוף הגליל
  • הפועל ב"ש
  • 1 - 3
  • הפועל ירושלים
  • בית"ר ירושלים
  • 1 - 2
  • הפועל חיפה
  • מכבי ת"א
  • שני, 25/10, 20:15
  • מ.ס אשדוד
  • מכבי חיפה
  • שני, 25/10, 20:45
  • מכבי נתניה
3 תגובות |
ברנדלי קוואס (רדאד ג'בארה)
ברנדלי קוואס (רדאד ג'בארה)

המחזור הרביעי בליגת הבורסה לניירות ערך ייצא השבת לדרך עם ארבעה משחקים מסקרנים, כאשר במוקד מחזיקת הגביע מכבי תל אביב תתארח בטרנר אצל הפועל באר שבע. הפועל תל אביב תארח את הפועל חיפה למפגש בין שתי קבוצות שעדיין לא הפסידו העונה, נוף הגליל תנסה לשמור על הפסגה כשתצפין לקריית שמונה והפועל ירושלים תחפש שער ראשון נגד סכנין בטדי.

הפועל ירושלים – בני סכנין (17:45)

אצטדיון: טדי.

שופט: ארז פפיר.

ייעדרו בהפועל ירושלים: גיא בדש, סהר בראון והראל שלום (פצועים), בן מיזן (הרחקה).

ייעדרו בבני סכנין: אנתוני וארן.

הרכב משוער הפועל ירושלים: אדבאיו אדליי, מאור ג׳רסי (אחמד דראושה), אילוז׳ יאו, אונדז’יי באצ׳ו, עומר אגבדיש, קלטוס נומביל, רוסלן ברסקי, גוני נאור, אווקה אשטה, גיא חדידה (אחמד סלמן) ו-וויליאם אגאדה.

הרכב משוער בני סכנין: מחמוד קנדיל, ניקולה צ’ירקוביץ', אנטה פוליץ', מארון גנטוס, עבדאללה ג'אבר, איהאב גנאים, מרואן קבהא, בירם כיאל, ארי מורה, רז שטיין ואיברהימה קונטה.

בירם כיאל כובש (שחר גרוס)בירם כיאל כובש (שחר גרוס)

עירוני קריית שמונה – הפועל נוף הגליל (19:00)

אצטדיון: קריית שמונה.

שופטת: ספיר ברמן.

ייעדרו בעירוני ק’’ש: סמואל בראון (פציעה).

ייעדרו בהפועל נוף הגליל: דולב אזולאי וסולומון דניאל (פציעות).

הרכב משוער עירוני ק’’ש: דזיוגס ברטקוס, גיא מזרחי, עאיד חבשי, סטפן אקה, עלא ג'אפר, אובידיו ביק, נדב נידם, רועי קהת, מוחמד שכר, איתמר שבירו וסטפן מילושביץ'.

הרכב משוער הפועל נוף הגליל: סטפן מרינקוביץ', טימוטי מוזי, גוטייר טומלין, יבגני ברקמן, ירין פרץ, אלי בלילתי, רועי שוקרני, אלעד שחף, בר כהן, סתיו נחמני וקיזיטו.

רועי קהת מול סאקו טורה (עמרי שטיין)רועי קהת מול סאקו טורה (עמרי שטיין)

הפועל תל אביב – הפועל חיפה (20:00)

אצטדיון: בלומפילד.

שופט: דניאל בר נתן.

ייעדרו בהפועל ת’’א: אדי גוטליב (הרחקה).

ייעדרו בהפועל חיפה: בן והבה ודור מלול (פציעות).

הרכב משוער הפועל ת’’א: ארנסטס שטקוס, בן ביטון, סיאנדה קולו, מוחמד קליל טראורה, דורון ליידנר, שי אליאס, דן איינבינדר, עידן ורד, פארליי רוסה, אושר דוידה ולוסיו.

הרכב משוער הפועל חיפה: אוהד לויטה, נועם כהן, איזוצ'וקו אנתוני, ניסו קפילוטו, דודי טוויטו, לירן סרדל, סאקו טורה, סער פדידה, חנן ממן, אלן אוז'בולט ואלון תורג'מן.

עידן ורד (עמרי שטיין)עידן ורד (עמרי שטיין)

הפועל באר שבע – מכבי תל אביב (20:30)

אצטדיון: טרנר.

שופט: אביעד שילוח.

ייעדרו בהפועל ב’’ש: איתן טיבי, שגיב יחזקאל ואיאד אבו עביד (פצועים).

ייעדרו במכבי ת’’א: אנריק סבוריט (פצוע).

הרכב משוער הפועל ב’’ש: אריאל הרוש, אור דדיה, מיגל ויטור, חאתם עבד אלחמיד, הלדר לופס, מריאנו בריירו, דוידה פטרוצ'י, רמזי ספורי, דור מיכה, יוגין אנסה ואיתי שכטר.

הרכב משוער מכבי ת’’א: דניאל פרץ, אנדרה ז׳ראלדש, לואיס הרננדס, עידן נחמיאס, אופיר דוידזאדה, דן גלזר, שרן ייני, דן ביטון, גבי קניקובסקי, ברנדלי קוואס, סטיפה פריצה.

גבי קניקובסקי (רדאד ג'בארה)גבי קניקובסקי (רדאד ג'בארה)
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי