יום שבת, 27.11.2021 שעה 20:25

"לאוהדים נמאס": אירוע אלים חריג במיוחד בבלקן

במשחק בבוסניה, אוהדי ולז' פרצו למגרש ותקפו את שחקן בוראץ. נשמע מוכר? הם ממש לא הסתפקו בזה ולאחר המשחק הציתו את רכבו של השופט. הפרטים בפנים

4 תגובות |
אוהדי בוראץ (מערכת ONE)
אוהדי בוראץ (מערכת ONE)

עוד ועוד פיסות מידע מתחברות ומדברות על אירוע חריג שהתרחש אמש (שלישי) במשחק הכדורגל בליגה הבוסנית בין ולז' מוסטאר לבוראץ בניה-לוקה. בדקה ה-81, כשבוראץ, האורחת, כבשה את שערה השלישי, אוהדי ולז' פרצו לתחומי המגרש ותקפו את שחקן היריבה יובו לוקיץ', מה שגרם לפיצוץ המשחק ע"י השופט.

אך לאוהדי הקבוצה המאחרת זה לא הספיק, וכשעה קלה לאחר סיום המשחק, איתרו את המכונית בה נסעו השופטים, תקפו אותם, והציתו את כלי הרכב. האירוע הזה הוא רק עוד אירוע בשרשרת האירועים המורכבת מבחינה פוליטית, בה שרוי הכדורגל בבוסניה, ובאיזור הבלקן כולו.
בשיחה עם אוהד ולז', שביקש שלא להזדהות בשמו, הוא מספר: "הכל מתחיל מיו"ר ההתאחדות. הוא מגיע מבניה לוקה, והוא אוהד בוראץ. כל משחק שהם משחקים השופטים בעדם. נשיא המועדון שלנו מתלונן להתאחדות על כך, וכל מה שהם עושים זה להעניש את הקבוצה".

לשאלה למה דווקא אתמול התרחשו העימותים הוא משיב: "לאוהדים נמאס, אתמול השופט שרק לפנדל לטובת בוראץ, פנדל שלא היה. וזה פעם אחר פעם ככה, עד שאתמול זה היה פעם אחת יותר מדי. ולז' שיחקה באירופה, ואף אחד לא אמר כלום, מתעסקים פה רק בבוראץ".

ומה מחכה בהמשך לולז'? "המשטרה עדיין מחפשת אחרי האוהדים שהציתו את הרכב של השופט, עכשיו מתקיים דיון בהתאחדות, אבל לפי התקשורת אומרים שמחכה עונש רדיוס של מספר משחקים בנוסף לקנס כספי גדול והדחה של הנשיא, שגם יורחק מפעילות ספורט למשך שנה".

כבר אתמול עצרה המשטרה את התפרעות האוהדים, אך באווירה הנוכחית במגרשים בבוסניה, בהם מד הלחץ עולה והסבלנות כלפי תעדוף הקבוצה של ההתאחדות רק יורדת, ניתן לצפות כי נשמע על מהומות נוספות שיגיעו, ולאו דווקא רק ממוסטאר. 

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30