יום שלישי, 30.11.2021 שעה 10:26

בעקבות הפארסה: סכנין נקנסה ב-30 אלף ש"ח

לאחר הכאוס בדוחא, המנהלת שזעמה על ההתנהלות השיתה קנס שינוכה מכספי זכויות השידור. כלפון לאבו יונס: "זלזול בוטה, הצגתם את הכדורגל באור שכונתי"

4 תגובות |
שחקני בני סכנין (עמרי שטיין)
שחקני בני סכנין (עמרי שטיין)

בעקבות הפארסה הגדולה אמש שהובילה לעיכוב פתיחת המשחק מול הפועל באר שבע בשעה ורבע, בני סכנין נענשה היום (ראשון) על ידי מנהלת הליגות, שזעמה על המקרה וההתנהלות של המועדון, בסכום של 30 אלף ש”ח שינוכה מכספי זכויות השידור.

במכתב של היו”ר ארז כלפון ליו”ר סכנין אבו יונס נכתב: “כידוע לך - משחקכם אמש מול מועדון הכדורגל הפועל באר שבע נפתח באיחור של שעה ורבע. העיכוב בפתיחת המשחק נגרם עקב צו סגירה לאצטדיון אשר הוצא על ידי משטרת ישראל בשל שילוט שהותקן מבלי שנתקבלו האישורים הדרושים לכך כדין. משטרת ישראל התריעה בדבר כוונתה לסגור את האצטדיון יום לפני המשחק וגם ביום המשחק עצמו עמדה על כך שלא יתאפשר קיומו אלא אם יוסר השילוט. חרף כל זאת בחרתם להתעלם מדרישות המשטרה במודע ובמתכוון תוך זלזול בוטה בכל הגורמים המעורבים והעמדת קיומו של המשחק בסכנה”.

מוחמד אבו יונס (עמרי שטיין)מוחמד אבו יונס (עמרי שטיין)

עוד נכתב: “למנהלת הליגות לכדורגל, האמונה על גיוס חסויות וקידום מותג הכדורגל הישראלי, נגרמו נזקים ממשיים כתוצאה מהתנהלות זו אשר זכתה לפרסומים שליליים נרחבים בכל כלי התקשורת! בזלזולכם הבוטה פגעתם במאמצים הניכרים של המנהלת (והקבוצות החברות בה) לאתר שותפים ונותני חסות מן העולם העסקי, הצגתם את הכדורגל הישראלי באור גרוטסקי, לא מקצועי ו-"שכונתי", פגמתם בחוויית משחק של לקוחות הכדורגל הישראלי במגרש ובבית (כולל אלפי אוהדים אשר הגיעו למשחק מבאר שבע) וגרמתם אי-נוחות רבה ליתר הגורמים המעורבים (שיבוש לוח המשדרים של הזכיין ופגיעה בהכנה הספורטיבית של הקבוצה היריבה). לפיכך, בכדי לפצות (ולו חלקית) בגין הנזקים החמורים שנגרמו, החלטתי כי מתשלומי זכויות השידור המגיעים לבני סכנין ינוכה סך של 30 אלף ש”ח, תוך שמירה על מלוא זכויותיה של המנהלת לעניין זה בעניין מלוא הנזקים אשר נגרמו וייגרמו לה”.

כזכור, המשטרה הוציאה צו סגירה לאצטדיון דוחא זמן קצר לפני שריקת הפתיחה, במה שהוביל לדחייה של שעה ורבע בפתיחת המשחק ולכאוס גדול, לאחר שטענו במשטרה כי התריעו בפני סכנין עוד לפני מספר ימים בנושא השילוט האלקטרוני שאין לה רישיון עבורו. בנוסף, במנהלת כעסו על כך שסכנין למעשה לא שיתפה אותם על העניינים שהיו לה מול המשטרה בימים שלפני המשחק, ולמעשה חיכתה רק אחרי הדקה ה-90 כדי לטפל בנושא השילוט.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30