יום שישי, 22.10.2021 שעה 06:39

ג'וקוביץ': אמנם הפסדתי, אבל אני מאושר

הסרבי התייחס להפסד בגמר ארה"ב: "אני האיש המאושר ביותר שחי, אף פעם לא הרגשתי כזאת תמיכה בניו יורק". מדבדב: "עבורי נולה השחקן הגדול בהיסטוריה"

0 תגובות |
נובאק ג'וקוביץ' (רויטרס)
נובאק ג'וקוביץ' (רויטרס)

אליפות ארצות הברית הפתוחה הגיעה לסיום הלילה (בין ראשון לשני) כאשר דניל מדבדב זכה בגראנד סלאם לראשונה בקריירה עם 4:6, 4:6, 4:6 משכנע מול נובאק ג’וקוביץ’, שרצה להפוך לראשון מאז 1969 שזוכה בארבעת המייג’ורים בשנה אחת ולשיאן הזכיות בטורנירים גדולים בכל הזמנים. בסיום המשחק, שני הטניסאים התייחסו לביצועיהם.

נובאק ג’וקוביץ’ אמר, בעודו נאבק בדמעות: “תודה לכולם. אני רוצה לברך את דניל מדבדב, משחק מדהים וטורניר מדהים. אם יש מישהו שראוי לגראנד סלאם עכשיו זה הוא, כל הכבוד. הוא אחד השחקנים הכי טובים בטור, אני מאחל לו עוד הרבה גראנד סלאם ואני מאמין שיהיה שוב על הבמה הזאת”.

נובאק ג'וקוביץ' (רויטרס)נובאק ג'וקוביץ' (רויטרס)

הסרבי המשיך: “חשבתי על שני המקרים לפני המשחק וניסיתי לדמיין מה אגיד. אני רוצה להגיד שהלילה אמנם לא זכיתי, אבל אני האיש השמח ביותר שחי כי האוהדים במגרש גרמו לי להרגיש מיוחד מאוד. אף פעם לא הרגשתי ככה בניו יורק, נגעתם בנשמה שלי. תודה על כל מה שעשיתם עבורי (הקהל), אראה אתכם בקרוב. תודה”.

דניל מדבדב התייחס לזכייה: “אני רוצה להתנצל בפני נובאק והקהל, ידענו על מה הוא שיחק היום. הייתה שנה מסובכת והיית נהדר לאורך כל הקריירה, עבורי אתה הגדול ביותר בהיסטוריה. אני רוצה להודות לכל הצוות שלי, זה לא מסע קל ואני שמח שהייתם שם איתי לאורך כל הדרך”.

אלוף אליפות ארה”ב המשיך: “אני רוצה להודות לאוהדים. אני יכול להבין למה העדפתם את נולה, אבל נתתם לי הרבה אנרגיה השבוע. היא עזרה לי היום. זה לא היה קל, אבל תודה רבה לכם. היום יום הנישואים שלי ושל אשתי, לא חשבתי על מתנה לאורך הטורניר והבנתי שאני צריך לקנות לה אחת אם אפסיד. הבנתי שלא יהיה לי זמן לקנות לה אחת אם אפסיד, אני אוהב אותך דשה”.

דניל מדבדב חוגג (רויטרס)דניל מדבדב חוגג (רויטרס)
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי