יום שבת, 22.01.2022 שעה 19:10

ג'וקוביץ' ניצח את ברטיני ויפגוש בחצי את זברב

טורניר ה-US OPEN זימן מפגש מרתק בין הסרבי לגרמני. נולה פיגר אחרי מערכה, אך הפך עם 7:5, 2:6, 2:6 ו-3:6 באופן מרשים. פלישקובה הודחה ע"י סקארי

2 תגובות |
נובאק ג'וקוביץ' (רויטרס)
נובאק ג'וקוביץ' (רויטרס)

הושלמה תמונת חצאי הגמר בגברים ובנשים בטורניר ה-US OPEN. נובאק ג’וקוביץ’, המדורג במקום הראשון, אומנם הפסיד במערכה הראשונה של המשחק אך הדיח את מתיאו ברטיני (8) האיטלקי עם 7:5, 2:6, 2:6 ו-3:6. הסרבי יתמודד מול אלכסנדר זברב (4), בעוד בחצי הגמר השני פליקס אוז’ה-אלייסים (15) יפגוש את דניל מדבדב (2).  

ברטיני פתח מצוין את המשחק ואחרי המערכה הראשונה הייתה תחושה שאולי ישנה אפשרות להפתעה, או למשחק ארוך, אך שלוש המערכות שבאו לאחר מכן היו קצרות מאוד עם שבירות מוקדמות של ג’וקוביץ’ וניצחונות כמעט חלקים בכל אחת מהמערכות האלה. המפגש מול זברב יהיה מסקרן במיוחד בשחזור של חצי הגמר האולימפי, בו ניצח הגרמני, ורבע הגמר מאליפות אוסטרליה הפתוחה שהסתיים בניצחון של הסרבי.

מריה סקארי (רויטרס)מריה סקארי (רויטרס)

במקביל, טורניר הנשים ממשיך לספק הפתעות והלילה (בין רביעי לחמישי), עוד אחת כזו התרחשה. קרולינה פלישקובה, המדורגת רביעית, הפסידה בשלב רבע הגמר למריה סקארי מיוון 6:4 ו-6:4 והמדורגת 18 השלימה למעשה את תמונת חצי הגמר, לשם הגיעו שלוש טניסאיות מפתיעות שהדיחו את הגדולות של הסבב.

מדובר ב-אמה רדוקאנו (150 בעולם), לילה פרננדז (73) וסקארי (18). הן שלוש ההפתעות של טורניר הנשים כאשר אלינה סבאלנקה (2) תנסה לשמור על כבוד המדורגות הבכירות ולזכות בטורניר. המשחקים בשלב חצי הגמר יהיו בין רדוקאנו לסקארי ובין סבאלנקה לפרננדז. 

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30