יום חמישי, 20.01.2022 שעה 09:25

ששון דיבר על הקורונה, מוקי: ממשיך לפאריס

שני הג'ודאים, שנדבקו בווירוס ונמצאים בבידוד, עלו לשידור לייב משעשע וראיינו אחד את השני: מי ינצח את מי בקרב, הקריירה כשחקנים והמדליה מטוקיו

0 תגובות |
שגיא מוקי ואורי ששון (רויטרס, שחר גרוס)
שגיא מוקי ואורי ששון (רויטרס, שחר גרוס)

שני המדליסטים האולימפיים, שגיא מוקי ואורי ששון, שוהים בבתיהם בבידוד לאחר שנדבקו בווירוס הקורונה. הלילה (שני) הג’ודאים עלו לשידור חי באינסטגרם מתוך הבידוד, שם הם ראיינו האחד את השני, ענו לשאלות העוקבים וסיפקו לא מעט תשובות מעניינות ולא שגרתיות.

מוקי הצהיר סופית כי ימשיך לאולימפיאדת פאריס 2024, בעוד שאורי ששון, שכבר הודיע כי הוא לא מתכוון לעצור, הודיע: “אני ממשיך. אנשים לא יודעים כמה זה תובעני וכמה אתה צריך לתת מעצמך כדי להגיע לאולימפיאדת פאריס”.

אורי ששון (חגי מיכאלי)אורי ששון (חגי מיכאלי)

מוקי הסכים איתו וסיפר כי: “ספורטאי שרץ לעוד קמפיין צריך להקריב את הכל ולשים את הלב. אם זה אימונים, תזונה וטיפולים, ממש כל היום שלך הוא סביב זה. אני אמשיך לפאריס ואני מקווה שגם אורי כי הוא חלק מרכזי בנבחרת”.

כשנשאלו מתי יחזרו להתחרות, מוקי סימן את היעדים הבאים שלו: “המטרה שלי היא לחזור להתחרות בגראד סלאם תל אביב בפברואר, אבל המטרה הגדולה ביותר שלי היא להגיע לשיא באליפות אירופה הקרובה”.

שגיא מוקי חוגג (רויטרס)שגיא מוקי חוגג (רויטרס)

מוקי אף ציין כי ייתכן והנבחרת תתחרה באליפות העולם הקרובה בתחרות הקבוצתית, בה הג’ודאים הישראלים זכו במדליה האולימפית בטוקיו: “לדעתי נתחיל להתחרות יותר בתחרות הקבוצתית. אני גם חושב שאחרי שכל המדינות ראו איך זה היה באולימפיאדת טוקיו וכמה זה היה מהנה, הרבה נבחרות ירצו לקחת בזה חלק בעתיד”. ששון הוסיף בהקשר הזה כי “לכל אחד מהג’ודאים שהגיע לטוקיו יש חלק מההצלחה ומהמדליה הזו”.

ככל שעבר הזמן, השניים נפתחו והרשו לעצמם להשתעשע אחרי כמה ימי בידוד. “תמיד שואלים אותנו, אם תתחרו אחד בשני מי ינצח? אתה או מוקי? האמת ששגיא מוקי יכול להתיש אותי בקרב, אז לא הייתי עולה להתחרות מולו למרות שאני שוקל יותר ממנו. לא הייתי לוקח את הסיכון”, אמר ששון בחיוך.

אורי ששון (איציק בלניצקי)אורי ששון (איציק בלניצקי)

מלבד הקריירה הספורטיבית, השניים החלו להשתתף בסדרות כשחקנים ודיברו על כך בשידור שלהם: “לאחרונה לא הרבה יודעים אבל הפכנו לשחקנים, גם אני וגם אורי. זה אחרת לגמרי מכל מה שהכרנו”, אמר מוקי שנשאל על ידי ששון על סצינת הנשיקה שלו בסדרה וענה: “זו הייתה הפעם הראשונה שלי שאני מצולם ככה. זה היה מאתגר, אבל בכל מקרה השתדלתי ליהנות מהעבודה הזו”.

ששון הגיב: “זה לא פשוט הקטע הזה. לקחתי לי איזה יום-יומיים ללמוד את הטקסט שלי, שזה היה משהו שלא עשיתי קודם. באחת הסצנות אגב נפצעתי כששברו עליי בקבוק בירה שהיה בכלל מפלסטיק, והשחקנית ממש נבהלה מזה, אבל הכל היה בסדר והרגעתי את כולם. מי שיראו אותי בסצנה הזאת עם דם וחתך ליד הגבה, אז שתדעו שבאמת דיממתי אבל זה לא היה רציני. בכל מקרה, זה לא יימשך עוד הרבה זמן. כשחוזרים להתאמן אז חוזרים להתאמן”.

אורי ששון בבית (צילום פרטי)אורי ששון בבית (צילום פרטי)

ששון נשאל מה ירצה לעשות אחרי הפרישה והרשה לעצמו לצחוק: “אחרי הפרישה? אולי אני הייתי רוצה להיות פסנתרן”.

אורי ששון שיתף גם ממה שעובר עליו בימים האחרונים, מאז שהתגלה כמאומת לקורונה, וסיפר: “חום הגוף שלי קצת עלה במשך היומיים הראשונים, אבל זה עבר וכבר חזרתי להתאמן בבית. הבעיה היחידה שלי היא שאין לי חוש טעם וחוש ריח. היום נהניתי מאכילת גלידה, רק בלי הקטע של הטעם”. מוקי סיפר: “אצלי זה בא והולך. יש לי כרגע טעם וריח, אבל אי אפשר לדעת, אולי מחר זה לא יהיה. האמת שהתסמינים שלנו מהמחלה הזו נראים לי די קלים”.

ששון סיכם והוסיף: “כולם חוגגים את החג ואנחנו בבית שלנו, כל אחד לבד בבידוד. אנחנו בשיעמום שלנו פה, אז נאחל לאחל לכם חג שמח. תשמרו על עצמכם ושתהיה שנה טובה ובריאה בלי קורונה”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30