יום שבת, 27.11.2021 שעה 20:29

ישראל השתתפה באליפות העולם באופני מסלול

4 נציגים מישראל השתתפו לראשונה בתחרות הנוער שהתקיימה בקהיר, קינן היה הבולט ביותר וסיים שני במקצה המוקדמות. בשנה הבאה המסלול יתקיים בתל אביב

0 תגובות |
נבחרת ישראל לנוער (איגוד האופניים)
נבחרת ישראל לנוער (איגוד האופניים)

לראשונה אי פעם, רוכבי אופניים צעירים מישראל השתתפו היום (ראשון) באליפות העולם באופני מסלול בקהיר שבמצרים. ארבעת הנציגים הישראלים התחרו בוולודרום, בו הם הופיעו עם דגל ישראל, אחרי לא מעט קשיים איתם התמודדו באיגוד האופניים הישראלי בתיאום יציאתם לשם. בשנה הבאה, אגב, התחרות הזו תתקיים בוולודרום בתל אביב. כזכור, הנבחרת הוקמה בתחילת 2020 עם פתיחת הוולודרום.

באליפות השתתפו רוכבים ורוכבות מכ-50 מדינות, בהן מספר מדינות ערביות ומוסלמיות כמו מצרים, ערב הסעודית, ירדן, מרוקו, אלג’יריה, סודן, מלזיה ואיחוד האמירויות. ארבעת חברי הנבחרת הישראלית העפילו לגמרים בכל אחת משבע התחרויות בהן הם השתתפו. בשש מתוכן העפילו הרוכבים לגמר מהמוקדמות, ובאחת לא התקיימו מוקדמות אלא גמר בלבד.

רוכבי נבחרת ישראל יחד עם יו''ר האיגוד המצרי ויו''ר ה - UCI (איגוד האופניים)רוכבי נבחרת ישראל יחד עם יו''ר האיגוד המצרי ויו''ר ה - UCI (איגוד האופניים)

את ההופעה הבולטת של המשלחת רשם עמית קינן, הרוכב שסיים במקום השני במקצה המוקדמות שלו ועלה לתחרות הקרב-רב, בה הוא סיים בסופו של דבר במקום ה-13. במרוץ נקודות רועי שיימן הגיע למקום ה-17, מרוץ סקראץ’ גיא תימור סיים 18 ובמרוץ אלימינציה עמית קינן הגיע במקום ה-23. הנציגה הישראלית היחידה, אורי בש דובינסקי, סיימה בקרב רב במקום ה-20, המרוץ נקודות הגיעה 18 ובמרוץ סקראץ’ סיימה במקום ה-19.

מעבר לארבעת הרוכבים, את המשלחת הישראלית הובילו המאמנים סטיב מקיואן ויובל בן מרדכי. המשלחת זכתה לביקור של שגרירת ישראל במצרים, אמירה אורון, של יו”ר האיגוד העולמי UCI דוד לפרטיין הצרפתי ושל יו”ר האיגוד המצרי ד”ר וגיח עזאם.

נבחרת ישראל עם שגרירת ישראל במצרים אמירה אורון (איגוד האופניים)נבחרת ישראל עם שגרירת ישראל במצרים אמירה אורון (איגוד האופניים)
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30