יום שבת, 27.11.2021 שעה 19:19

אנדי רם: מי אמר שאתם יותר טובים מערסים?

ורטהיימר העליבה את נבחרת גולסטאר ("חשבתי שהגעתי לפאנג'ויה"), טניסאי העבר ענה: "אל תעליבו ואל תתנשאו". מאיה התנצלה והשניים ליבנו את העניינים

42 תגובות |
אנדי רם (חגי מיכאלי)
אנדי רם (חגי מיכאלי)

לקראת השנה החדשה שבפתח, אנדי רם, טניסאי העבר האגדי של ישראל, שיתף היום (ראשון) את אשר התרחש בטקס פרסי השנה של ישראל בידור עם דבריה של מאיה ורטהיימר (“חשבתי שהגעתי לפאנג’ויה. לא סתם ערסים, זה גולסטאר”) ולא נשאר חייב לדבריה: “אל תתייגו אנשים, במבט ראשון. אל תעליבו, אל תתנשאו”, אך בהמשך השניים ליבנו את העניינים לפני ראש השנה.

“יום שישי צהריים, טקס פרסי השנה של ישראל בידור הגעתי יחד עם חברי נבחרת גולסטאר, לקבלת הפרס בסדרת הדוקו ריאליטי של 2021! הצטלמנו כמו כולם, עם הגלשן בכניסה, נבחרת משובחת: שייע פיינגנבוים - שייצג את ישראל במונדיאל, אגדת כדורגל עוד בחייו, שנים ייצג את נבחרת ישראל. רון שובל- זמר, יוצר, מלחין מוכשר, שמשמח אלפי אנשים כבר שנים. לאון שניידרובסקי – כוכב ילדים ונוער! שמקדם מדי יום מסרים של הכלה, סבלנות, גאווה במי שאתה! רז זהבי-פרשן ספורט מוערך, אושיית טלוויזיה, מנחה מעולה ואני - אנדי רם, טניסאי אלוף ווימבלדון, רולאן גארוס, אוסטרליה הפתוחה וייצגתי שלוש פעמים את ישראל באולימפיאדה”.

שחקני יפו עם מחווה לבראל חדריה שמואלי

“רשימת ההישגים המכובדת, לא הספיקה למאיה ורטהיימר, שראתה אותנו מצטלמים ומיהרה לכתוב בסטורי שלה: “בהתחלה הייתי בטוחה שנכנסתי לפנג'ויה ואז הבנתי שזה לא סתם ערסים זה גולדסטאר”. אין מעליב, מקומם, מתנשא כזה. ואין חשוב מהנושא הזה. אל תתייגו אנשים, לפי מה שהם נראים לכם, אל תחשבו שאתם יודעים הכל, ויותר חמור, אל תתגאו בבורות שלכם, מול עשרות אלפי עוקבים. כל המפורסמים למיניהם שמטפחים קהל עוקבים באינסטגרם תזכרו את הכוח שיש לכם, את ההשפעה, מאות אלפי אנשים קוראים אתכם, משתפים את הפוסטים שלכם, מאמצים את הדעות שלכם”.

“אל תתייגו אנשים, במבט ראשון. אל תעליבו, אל תתנשאו. לא משנה מאיזו משפחה וייחוס אתם. תעצרו רגע, תבדקו מי עומד מולכם תכבדו. כל אחד. גם אם הוא נראה שונה או "לא בצבע הנכון", או "ערס". מי אמר שאתם טובים יותר מערסים או ממי שנהנה השבוע בפנג'ויה? תחשבו על זה, רגע לפני שאתם מתייגים את הסטורי הבא. שהיד לא תהיה קלה מדי על המקלדת שנה טובה, ובהזדמנות זו אאחל לאסף זמיר, שאני מעריך באופן אישי ותמכתי בו פעמים רבות בעבר, ומאיה ורטהיימר בהצלחה בשליחות לארה"ב, בתור קונסול בניו יורק, אני בטוח שתהיה גאה לייצג את כל העם שלך, גם את הערסים, חוגגי הפנג'ויה, ואותנו, נבחרת גולסטאר. לא גולדסטאר, שעשינו דבר או שניים עבור המדינה שאנחנו חיים בה. שנה טובה”.

אנדי רם (חגי מיכאלי)אנדי רם (חגי מיכאלי)

בהמשך השניים ליבנו את העניינים: “היי אנדי, כאן מאיה. כתבתי לך בפרטי ואולי פספסת. לא הייתה לי כוונה לפגוע ובטח לא להתנשא מעל אף אחד. אנחנו לא מכירים. אני קומיקאית, אני שחקנית והומור זו חלק מהדרך שבא אני מבטא את עצמי. אני צוחקקקקתתת על כולם ובעיקר על עצמי ועל בני משפחתי ושום דבר לא נעשה בכוונה רעה. אני מבינה שכנראה עברתי את הגבול, הפעם ואני מבקשת סליחה. זו לעולם לא הכוונה שלי. ואם פישלתי אז אני כומבן לומדת מזה לעתיד ומבקשת סליחה בהתאם”.

טניסאי העבר הגיב: “היי מאיה. תודה שכתבת, מבין ומאמין לך שלא התכוונת. גם אני משתמש המון בהומור כדרך חיים וככלי להעברת מסרים. יחד עם זאת, אני נזהר וחושב לפני שכותב על אנשים אחרים, בטח שאני יודע שיש להם ילדים שיכולים להיפגע ועוד אלפי עוקבים שקוראים את זה. יש דברים שאני מעדיף פחות לצחוק עליהם כי יש שלא יבינו ואז אין באמת מקום להסברים. בתור מישהי שמתחזקת קהל של עשרות אלפי עוקבים (שאני אחד מהם) אני בטוח שאת יודעת כמה כוח יש לסטורי שאת מעלה ולמילים שאת בוחרת להשתמש בהם, מאחל לך תמיד לבחור נכון כדי שנוכל באמת לצחוק על הכל. מעריך מאד את ההודעה וכמובן שההתנצלות התקבלה”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30