יום חמישי, 27.01.2022 שעה 06:49

לוק דה יונג: זה מדהים, אני בקבוצה הטובה בעולם

החלוץ שעבר לברצלונה ברגע האחרון של החלון, יוצג בשבוע הבא והתראיין לראשונה: "אני וקומאן דיברנו על הרבה נושאים. ממפיס חבר טוב שלי עוד מפ.ס.וו"

0 תגובות |
לוק דה יונג וממפיס דפאיי (רויטרס)
לוק דה יונג וממפיס דפאיי (רויטרס)

ברגע האחרון של חלון ההעברות, לוק דה יונג הפך לשחקנה של ברצלונה. הקטלונים הגיעו להסכם עם סביליה רגע לפני הגונג, והחלוץ ההולנדי רשם מעבר יוקרתי, בו הוא יוצג רשמית בשבוע הבא.

בינתיים, דה יונג התראיין לראשונה כשחקן ברצלונה: “זה היה מאוד חשוב עבורי, הזדמנות מצוינת לשחק במועדון הזה, אני נמצא בקבוצה הטובה בעולם, זה מדהים. אני מקווה להצליח עם חבריי לקבוצה ועם האוהדים, אני מקווה שהתכונות שלי יבואו לידי ביטוי בבארסה. אני יודע שזה לא יהיה קל, אבל אעבוד קשה. אף פעם אתה לא יודע מה יקרה בעתיד”.

לוק דה יונג (רויטרס)לוק דה יונג (רויטרס)

האיחוד עם רונאלד קומאן: “תמיד היה לי קשר טוב איתו בנבחרת הולנד, ושוחחנו פעמים רבות על טקטיקה ודברים נוספים לא רק בכדורגל, הרבה נושאים. עבורי קומאן הוא מאמן טוב ויש לו ביטחון בי ובמשחק שלי. זה מיוחד מאוד להגיע לברצלונה ולעבור עם מאמן כזה”.

שיתוף הפעולה המתקרב עם בני ארצו, ממפיס דפאיי ופרנקי דה יונג: “יש לי מערכת יחסים טובה מאוד איתם. את ממפיס אני מכיר עוד מפ.ס.וו והנבחרת, הוא חבר טוב שלי. פרנקי גם כן מהמדים הלאומיים ואנחנו חברים טובים, אני מצפה מאוד לשחק איתם. אני מכיר גם את טר שטגן מהתקופה ששיחקנו ביחד בבורוסיה מנשנגלדבאך, זה קל יותר עבורי כשאני מכיר את השחקנים שם”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30