יום שלישי, 07.12.2021 שעה 05:18

סוף שבוע גדוש: גביע המדינה בליגות א' וב'

סיבוב ה' בגביע המדינה יוצא לדרך כאשר בקעת ירדן תארח את הפועל כפר שלם. בליגה ב' לוד תשחק נגד שיכון המזרח וצעירי טירה תארח את הפועל קריית אונו

ליגות נמוכות 21-22
 ליגה א צפון 
296-2413עירוני טבריה1
2612-2613הפועל הרצליה2
2113-1413הפועל כפר-קנא3
207-1113הפועל בועיינה4
199-911מכבי טמרה5
1815-2113מ.ס רובי שפירא6
1816-1813מ.ס. צעירי כפר קנא7
1723-2413מ.ס. טירה8
1619-1713הפועל מגדל-העמק9
1616-1013מ.ס. צעירי טייבה10
1514-1613עירוני נשר11
1515-1612הפועל בני זלפה12
1517-1213מכבי צור-שלום13
1414-1711הפועל כאוכב14
1419-1313הפועל ב.א.גרבייה15
1418-1213הפועל בני ערערה16
1426-1213הפועל בני פרדיס17
1325-1212הפועל איכסל18
 ליגה א דרום 
308-2413הפועל כפר שלם1
2917-2713מ.כ. ירמיהו חולון2
2710-2613שמשון כפר קאסם3
2411-1913מכבי קביליו יפו4
2310-1913הפועל מרמורק5
2211-2113מכבי שעריים6
2215-1813מכבי יבנה7
2014-1813שמשון תל אביב8
1715-1513מ.כ. מכבי אשדוד9
1517-1713מ.ס. דימונה10
1414-1013הפועל בקעת הירדן11
1318-1813הפועל אזור12
1316-1212מכבי הרצליה13
1229-1513בני לוד14
1120-1612בני אילת15
923-1013א.ס. נורדיה ירושלים16
834-813הפועל אשקלון17
525-1413מ.ס. עירוני כסייפה18
לוח משחקים
  • מכבי צור-שלום
  • 3 - 1
  • הפועל הרצליה
  • מכבי טמרה
  • 0 - 0
  • הפועל מגדל-העמק
  • מ.ס רובי שפירא
  • 0 - 0
  • עירוני נשר
  • מכבי יבנה
  • 0 - 1
  • בני אילת
  • הפועל מרמורק
  • 1 - 0
  • הפועל כפר שלם
  • מ.ס. צעירי טייבה
  • 1 - 0
  • הפועל בועיינה
  • מ.ס. צעירי כפר קנא
  • 4 - 1
  • מ.ס. טירה
  • הפועל ב.א.גרבייה
  • 0 - 1
  • הפועל בני ערערה
  • הפועל בקעת הירדן
  • 0 - 2
  • א.ס. נורדיה ירושלים
  • הפועל אזור
  • 2 - 0
  • מ.כ. ירמיהו חולון
  • שמשון כפר קאסם
  • 1 - 5
  • בני לוד
  • שמשון תל אביב
  • 1 - 2
  • מ.ס. דימונה
  • מ.ס. עירוני כסייפה
  • 2 - 0
  • מכבי שעריים
  • מכבי קביליו יפו
  • 0 - 3
  • הפועל אשקלון
  • מכבי הרצליה
  • 0 - 1
  • מ.כ. מכבי אשדוד
  • עירוני טבריה
  • 1 - 1
  • הפועל איכסל
  • הפועל כפר-קנא
  • 0 - 0
  • הפועל בני פרדיס
  • הפועל בני זלפה
  • שלישי, 07/12, 13:30
  • הפועל כאוכב
2 תגובות |
אוהד קדוסי (נעם מורנו)
אוהד קדוסי (נעם מורנו)

אחרי סיבוב ד', בו העפילו לשלב הבא בית"ר נורדיה ירושלים, בני אילת, הפועל כאוכב ומכבי טמרה, הערב (חמישי, 21:30) יחל הסיפתח בסיבוב ה' (ליגות א'). הפועל בקעת הירדן וחנן אזולאי המאמן, ינסו לעלות שלב על חשבונה של הפועל כפר שלם שחזרה לליגה א' אחרי עונה אחת בליגה הלאומית. כפר שלם החזירה את אוהד קדוסי לשורותיה.

יחד עם זאת, גביע המדינה בליגה ב' נפתח כבר ביום שלישי האחרון עם סיבוב מוקדם, כאשר אחי ביר אל מכסור והפועל בני מוסמוס נכנסו להארכה ופנדלים. מוסמוס עלתה לשלב הבא עם 3:5 בסיום. בסיבוב א', בני יפו ניצחה 0:1 את עירוני בית דגן והפועל כפר קאסם הביסה את ספורטינג תל אביב בתוצאה 0:3. אתמול, במשחק גביע נוסף (סיבוב א'), ניצחה מכבי עירוני נתיבות את מועדון ספורט רמלה בתוצאה 0:4.
 

גביע המדינה (רדאד ג'בארה)גביע המדינה (רדאד ג'בארה)

בין המפגשים המסקרנים בסיבוב ה' אפשר למצוא את המשחק המסקרן מכולם בין בני אילת לשמשון תל אביב (שישי, 10:30 באילת), מפגש בין שתי קבוצות שהעפילו מליגה ב' לליגה א' בתום העונה שעברה. כסייפה, שעברה טלטלה בקיץ, וכמעט נעלמה מהמפה, תנסה לצאת לדרך חדשה כשתארח את מכבי עירוני אשדוד. הפועל מגדל העמק תארח את עירוני טבריה, שהצהירה על כוונותיה לעלות ללאומית העונה, בעוד אזור תפגוש את יפו ורובי שפירא חיפה תארח את מועדון ספורט צעירי כפר כנא.

בליגה ב', תחת סיבוב א', יתקיימו הערב שני משחקים מסקרנים. בראשון ביניהם תארח קבוצתו של אופיר רגב, הפועל לוד, את שיכון המזרח, בעוד צעירי טירה יארחו את הפועל קריית אונו. בין המשחקים המסקרנים שימשיכו מחר, הפועל מרחבים תארח את מועדון כדורגל ערד לדרבי דרומי פיקנטי.

אילוסטרציה (נעם מורנו)אילוסטרציה (נעם מורנו)

בדרבי נוסף, תארח מועדון ספורט טירת כרמל את מכבי נווה שאנן. מועדון ספורט בני ממב"ע הגליל והגולן של וג'די אלקיש תארח בבוקעתא את הפועל כרמיאל והמנהל המקצועי אושרי לוי. מכבי עירוני שדרות ויתרה על משחקי הגביע ועל כן, מכבי קריית מלאכי העפילה לשלב הבא באופן אוטומטי.

ליגה א', משחקי סיבוב ה':

חמישי: הפועל בקעת הירדן – הפועל כפר שלם.

שישי: 
עירוני כסייפה – מכבי עירוני אשדוד.
בני אילת – שמשון תל אביב.
הפועל מגדל העמק – עירוני טבריה.
הפועל מרמורק – מועדון ספורט דימונה.
מכבי צור שלום – מכבי טמרה.
הפועל בני לוד – מועדון כדורגל ירמיהו חולון.
מכבי יבנה – בית"ר נורדיה ירושלים.
שמשון כפר קאסם – מכבי שעריים.
עירוני נשר – מועדון ספורט טירה.
הפועל אזור – מכבי קביליו יפו.
הפועל באקה אל גרבייה – הפועל בני ערערה עארה.
הפועל רובי שפירא חיפה – מועדון ספורט צעירי כפר כנא.
הפועל בועיינה – הפועל בני זלפה.

שבת: הפועל כפר כנא – מועדון ספורט צעירי טייבה.

13.09.21: הפועל כאוכב – הפועל בני פרדיס.

אילוסטרציה (אורן בן חקון)אילוסטרציה (אורן בן חקון)

ליגה ב', משחקי סיבוב א':

חמישי:
הפועל לוד – מועדון ספורט שיכון המזרח.
צעירי טירה – הפועל קריית אונו.

שישי:
איחוד בני מג'דל כרום – הפועל צפת.
בני יפו – מועדון ספורט רו"ח תל אביב.
בני ממב"ע – הפועל כרמיאל.
הפועל מרחבים – מועדון כדורגל ערד.
הפועל כפר קאסם – מכבי עירוני עמישב פתח תקווה.
הפועל טירת כרמל – הפועל בני מוסמוס. 
בית"ר רמת גן – הפועל קלנסואה.
מועדון כדורגל ירושלים – עירוני מודיעין. 
הפועל מחנה יהודה – שמשון בני טייבה. 
הפועל רמת ישראל – בית"ר פתח תקווה. 
הפועל שגב שלום – מ.כ.ע אור יהודה.
אחווה כפר מנדא – מכבי נוג'ידאת. 
הכח עמידר רמת גן – בית"ר כפר סבא.
צעירי רהט – הפועל ירוחם.
בית"ר חיפה – מ.ס. פרדס חנה כרכור. 
הפועל הוד השרון – הפועל פרדסייה.
מועדון ספורט טירת כרמל – מכבי נווה שאנן.
איחוד בני כפר קרע – צעירי אום אל פאחם.
הפועל עירוני עראבה – עירוני בני כאבול.

שבת:
הפועל דליית אל כרמל – מכבי אחי איכסל.
מכבי עוספיא – סנדלה גלבוע. 
איחוד בני שפרעם – מכבי בני ג'דידה מכר.
צעירי טמרה – בית"ר נהריה.

ראשון: הפועל בית שאן – איחוד בני באקה.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30