יום שבת, 22.01.2022 שעה 20:17

הלחץ השפיע: חדרה הוזילה את הכרטיס ל-60 ש"ח

בעקבות המחאה של אוהדי מכבי חיפה שקראו להחרים את המשחק, ולאחר שרק 1,000 קנו כרטיס בסך הכול למפגש בנתניה, במועדון התקפלו והכריזו על מחיר אחיד

31 תגובות |
אוהדי מכבי חיפה (רדאד ג'בארה)
אוהדי מכבי חיפה (רדאד ג'בארה)

הלחץ עשה את שלו. אחרי שארגוני האוהדים של מכבי חיפה קראו להחרים את המשחק מול הפועל חדרה באצטדיון נתניה ביום ראשון הקרוב, כשלטענתם המחירים מוגזמים, החדרתים החליטו היום (שישי), יומיים לפני ההתמודדות, להתקפל ולהוזיל את המחיר ל-60 ש”ח מחיר אחיד לכרטיס. המחירים ליציעי הכסף והזהב יישארו בעינם. כמו כן, אוהדים שרכשו כרטיסים במחיר היקר יותר יוכלו לפנות למכבי חיפה ולאתר “לאן” ויקבלו את כספם בחזרה, כך הודיעו בחדרה.

בסך הכול רכשו 1,000 כרטיסים למשחק, כשמדובר כמובן בכמות זעומה למשחק שכזה מול האלופה שיכול להביא לאצטדיון מלא עד אפס מקום. החדרתים החליטו בסופו של דבר להוריד את המחיר ל-60 ש”ח אחיד, במקום 90 ש”ח לכרטיס מבוגר לא כולל עמלה.

כזכור, בהודעה שהוציאו ארגוני האוהדים “אינפרנו” ו”הקופים הירוקים” נכתב: “העונה מתחילה, הקהל חוזר למגרשים והקבוצות הקטנות (שוב) באות לעשות סיבוב על הקהל של מכבי חיפה. להבנתנו, הפועל חדרה דורשת 100 ש״ח לכרטיס עבור המשחק הקרוב. אין שום סיבה לשלם להם סכום כזה, שהרי עד לא מזמן היו לוקחים מחיר אחיד של 50 ש"ח. אוהדי כדורגל הם לא כספומט! בתקופה כה קשה, אנחנו לא רואים סיבה לשלם מחירים כאלה על כרטיסים. משפחות לא צריכות לשלם מאות שקלים כדי ליהנות מהמשחק. זוהי לא הפעם הראשונה בה מחירי הכרטיסים לקהל החוץ של מכבי חיפה גבוהים ביחס לקהלים אחרים - וכרגיל, אנחנו לא נשתוק. אנו קוראים לכלל אוהדי מכבי חיפה לחכות לעדכונים נוספים ועד אז – לא לקנות כרטיסים”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30