יום חמישי, 28.10.2021 שעה 16:17

אדיר: מארק מליאר ניפץ שיא עולם וזכה בזהב

הישג עצום לשחיין הפראלימפי, שעצר את השעון על 2:29:01 במקצה 200 מטרים מעורב אישי וזכה במדליית הזהב, כשהוא מנפץ את שיא העולם בשנייה ו-7 מאיות

6 תגובות |
מארק מליאר (רויטרס)
מארק מליאר (רויטרס)

הישג עצום למשלחת הישראלית למשחקים הפראלימפיים לטוקיו. השחיין הישראלי מארק מליאר התחרה היום (שישי) בגמר 200 מטרים מעורב אישי וזכה במדליית הזהב השנייה של ישראל, כשעצר את השעון על 2:29.01 דקות וניפץ את שיא העולם בשנייה ו-7 מאיות.

מלבד מארק מליאר, אנדריי טרושוב האוקראיני, קבע 2:29.99 דקות, סיים שני והסתפק במדליית הכסף. דניאל זאראטה הקולומביאני עצר את השעון על 2:31.58 דקות וזכה במדליית הארד.

מארק מליאר (לילך וויס)מארק מליאר (לילך וויס)

מליאר, שגדל בקריית מוצקין, הוא אחיו התאום של אריאל מליאר, גם הוא שחיין בנבחרת. מארק כבר קבע שיא ישראלי במקצה המוקדמות, כאשר סיים במקום הראשון בתוצאה של 2:32:86, הינו סגן אלוף העולם במקצה ועתה הוא גם שיאן עולם ואלוף פראלימפי. ביום ראשון הוא יתחרה במקצה 400 מטרים מעורב אישי, גם שם הוא מועמד למדליית הזהב, כשהוא מחזיק בשיא העולם במקצה.

כמו כן, הטניסאי אדם ברדיצ׳בסקי הודח מהמשחקים הפראלימפיים אחרי הפסד בסיבוב הראשון 6:4 ו-6:2 לבן וויקס האוסטרלי. בנוסף, גיא ששון הפסיד גם הוא 6:1 ו-6:1 לאראי דייסוקה היפני, במשחק ששוחק במגרש המרכזי. ששון הודח מטורניר היחידים וישחק יחד עם ברדיצ׳בסקי בטורניר הזוגות. בנוסף בטניס הזוגות דרגת נכות קוואד, שרגא ווינברג ויוסי סעדון הפסידו לזוג היפני מורושי וסגואנו 6:2 ו-7:5.

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי