יום שבת, 27.11.2021 שעה 20:07

ממשיכה לחגוג, סמברג: זה השבוע הטוב בחיי

מדליסטית הארד חגגה את המדליה במסיבה עם המשפחה, החברים וראשי ענף הטאקוונדו: "מרגישה שהמדינה מחזירה לי תודה", "ארטיום? ספורטאי על ואדם צנוע"

3 תגובות |
אבישג סמברג ונמרוד קרביצקי (איציק בלניצקי)
אבישג סמברג ונמרוד קרביצקי (איציק בלניצקי)

המשפחה, החברים ואנשי ענף הטאקוונדו חגגו הערב (שני) לאבישג סמברג זוכת מדליית הארד בטוקיו, מסיבה חגיגית בבר ‘סאמטינג סאמטינג’ באשדוד. ״אני מרגישה מדהים זה אירוע מטורף שהכינו לכבודי וזה ממש מרגש אותי, אני שמחה לראות פה את כולם ואני באמת מרגישה מדהים. זה השבוע הכי טוב שהיה לי בחיים״, אמרה כלת השמחה.

״אין כיף כזה לקבל אהבה מאנשים שאתה אוהב, מהסביבה ומהמדינה שלך”, הוסיפה סמברג הנרגשת וסיפרה: “אני מרגישה שהבאתי גאווה למדינה ועכשיו היא מחזירה לי תודה ענקית. מברכים אותי כל הזמן ואני מאושרת״.

סמברג: "השבוע הכי טוב שהיה לי בחיים"

מדליית הזהב של ארטיום דולגופיאט: ״הוא בן אדם תותח, אין דברים כאלה. עזבו את הספורטאי על שהוא, הוא באמת בן אדם מדהים וצנוע. הוא היה איתי על הטיסה ורואים עליו שהוא מופנם, הוא בא לעשות את העבודה שלו ובאמת כל הכבוד לו״.

נועה שמידע, מנכ”לית התאחדות הטאקוונדו, חלקה את תחושתה: ״הרגשה מדהימה, חיכינו לזה המון שנים. הטאקוונדו הוא ענף אולימפי החל מסדני 2000 וכל השנים האלו ידענו שמגיע לנו וסוף סוף זה קרה. אנחנו מאושרים מאוד. יש חשיפה מטורפת, המון ילדים וילדות פעם ראשונה בחייהם שמעו שיש דבר כזה טאקוונדו. הם ראו את אבישג ומאוד התלהבו מהקרב שלה, זה גרם להרבה פניות למועדונים וכבר התחלה של הרשמה לקראת שנה הבאה. אני מקווה שזה ילך וישתפר, אנחנו צריכים להגדיל כמות המאמנים והמדריכים כי זה לא פשוט. בינתיים הכיוון טוב״.

אבישג סמברג (איציק בלניצקי)אבישג סמברג (איציק בלניצקי)

בן הזוג של אבישג, נמרוד קרביצקי, הוסיף: “האמת שעדיין לא התאוששנו, כל יום זה חגיגה בפני עצמה ואנחנו כל יום בהתרגשות גדולה. זה הישג מטורף לענף שלנו, פשוט גאווה גדולה. פעם הבאה אנחנו רוצים זהב בפאריס כי זה בכלל יהיה מטורף. אנחנו לא רגילים לקבל את כל האהבה הזאת מכולם. זה לא משהו רגיל מבחינתנו אבל לאט לאט מתרגלים. אבישג מפנה בשבילי זמן, יש לנו אחלה זוגיות, אנחנו אוהבים אחד את השנייה ועושים דברים כיפיים.״

אבישג סמברג ונמרוד קרביצקי (איציק בלניצקי)אבישג סמברג ונמרוד קרביצקי (איציק בלניצקי)
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30