יום שלישי, 19.10.2021 שעה 02:10

בעיות המס וחלוקת התקציב: צפו בביזנס אולימפי

בתכנית הרביעית של ביזנס אולימפי ניתחנו את המספרים מאחורי מדליית הזהב של דולגופיאט, הסכום שמעניק משרד הספורט והקופץ במוט שעשוי לשבור שיא עולם

0 תגובות |
ארטיום דולגופיאט (רויטרס)
ארטיום דולגופיאט (רויטרס)

הרבה כבוד הביאו לנו הספורטאים הישראלים בימים האחרונים בטוקיו. זה התחיל עם מדליית הארד הקבוצתי על מזרן הג׳ודו והמשיך בזהב ההיסטורי של ארטיום דולגופיאט בהתעמלות קרקע כך שללא ספק אפשר להגיד שהימים האחרונים מעירי פנים למשלחת הישראלית ביפן. 

בתוכנית הרביעית של ספורט ביזנס ניתחנו את מדליית הזהב השנייה בהיסטוריה של ישראל מההיבט הכלכלי, על המענקים שיקבל דולגופיאט, בעיות המס שלא נראות פתירות כרגע ואיפה ישראל ממוקמת בעולם הן בסכום המענקים שמשולמים והן באחוז המס שנכנס לקופת המדינה (רמז, שניהם במקום גבוה). 

ספורט ביזנס: כמה כסף ירוויח מדליסט הזהב

בנוסף ניסינו להבין את חלוקת התקציבים של משרד הספורט, מה הוא ענף מועדף וכיצד הטקוואנדו שהביא לישראל מדליה רק לאחרונה מתוקצב הרחק מאחור בהשוואה לג׳ודו והשחייה. ואגב שחייה, סיכמנו את הפרק הזה במשחקים, על ההתקדמות האדירה של אוסטרליה במים לעומת הירידה ברייטינג של המשחקים בארצות הברית. עוד בתוכנית: היכרות עם קופץ במוט שעתיד לשבור את שיא העולם במשחקים וכמה עובדות מעניינות על המדליות. 

ארמאנד דופלאנטיס (רויטרס)ארמאנד דופלאנטיס (רויטרס)
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי